Menu

7. ročník Recruitment Academy Awards se nezadržitelně blíží

 

 

Slavnostní vyhlášení 7. ročníku soutěže pro firmy, které mění český HR marketing - Recruitment Academy Awards, se nezadržitelně blíží. Po více než roce budeme svědky offline večera plného inspirace a neotřelých nápadů z oblasti HR.

Šanci uspět má opravdu každý – od začínající firmy až po mezinárodní korporaci. Nechybí ani individuální kategorie pro recruitery. Přihlášky lze zdarma podávat už jen do 11. března 2022.

Každá firma se navíc může přihlásit do libovolného počtu kategorií.

V jakých kategoriích můžete letos uspět?

1. Pracovní inzerát roku

2. Náborová kampaň roku

3. Kariérní stránky roku

4. Kariérní video roku

5. Recruiter roku

6. Referral program roku

O vítězích v jednotlivých kategoriích bude rozhodovat nezávislá porota složená z předních odborníků z českého HR marketingu. Mezi členy poroty naleznete rovněž výherce z minulých let. Generálním partnerem letošního ročníku je společnost Edenred.


Jaké ceny čekají na vítěze?

Vítězové soutěže si odnesou hodnotné ceny od sponzorů ii od organizátorské společnosti Recruitment Academy. Mezi cenami jsou například bezplatná implementace cafeterie Benefity Café s firemním designem v hodnotě 80 000 Kč od Edenredu, Culture+ videoodWelcome to the Junglev hodnotě 60 000 Kč nebo voucher na kurzy od Recruitment Academy.


A jak se bude hlasovat o vítězích?

Po uzavření přihlašování rozhodne porota o 3 až 5 nejlepších počinech v každé soutěžní kategorii. V kategorii Recruiter roku obdrží vybraní soutěžící dotazník, na jehož základě bude vybráno 5 nejlepších soutěžích letošního ročníku. S vybranými 5 kandidáty provede porota individuální pohovor. Navíc v rámci kategorie Recruiter roku můžete také někoho nominovat.

Oceněn nebude pouze vítěz. V rámci každé kategorie se na galavečeru, který se koná 21. dubna 2022, dozvíte o všech projektech, které letos nejvíce zaujaly porotu svým inovativním a kreativním přístupem. V kategorii Kariérní video roku vybírají dalšího vítěze přímo přítomní diváci.

TIP! Pokud se chcete zviditelnit mezi hvězdami HR, staňte se sponzorem soutěže. Nejenže rozšíříte povědomí o vaší značce mezi cílovou skupinu, získáte navíc i nové kontakty a budete se přímo podílet na kultivování pracovního trhu v Česku!


Jak hodnotí svou účast v soutěži loňská vítězka kategorie Recruiter roku Renáta Balíková z IRESOFT?

„Kromě prestiže a možná i určitého povědomí v HR komunitě mi výhra přinesla nové zajímavé profesní zkušenosti – například s lektorskou činností. Měla jsem také možnost potkat nové zajímavé kolegy z oboru a natočit několik rozhovorů, které ještě více přispěly k rozšíření povědomí o IRESOFTu.“

TIP! Poslechněte si 8 rozhovorů ze série Winning Insights  přímo s vítězi a zjistěte například, jak gamifikace pomáhá s doporučováním zaměstnanců, kde začít při tvorbě nových kariérních stránek, jak zachovat pozitivní candidate experience během online řízení, proč dlouhý inzerát nemusí nikoho odradit, jakou roli hraje autenticita v IT náboru a mnohem více.

V roce 2021 navíc poprvé v historii soutěže vyhrálo kariérní centrum:

„Výhra v RA Awards nám kromě zajímavých cen přinesla skvělou propagaci napříč Českou republikou. Jelikož kariérní centra univerzit nejsou zatím tolik vidět, byli firmy i organizátoři akce mile překvapeni – nejen z našeho propagačního videa, ale i z nabídky pro studenty a zaměstnavatele. O Kariérním centru VŠB-TUO se začalo více mluvit, a díky tomu jsme navázali nové spolupráce.“

Boris Dunaj, Kariérní centrum VŠB-TUO, 1. místo Kariérní video - malé společnosti
 

Na závěr

Nezapomeňte, že přihlášky lze podávat už jen do 11. března 2022. Všichni účastníci soutěže mají garantovaný vstup na galavečer zdarma. Veškeré klíčové parametry hodnocení jednotlivých kategorií a podrobnosti o registracích se dozvíte na našich oficiálních stránkách www.raawards.cz. Těšíme se na vaše projekty!

Pokud se do soutěže letos přihlásit nechcete, ale přesto byste rádi byli přítomni na tomto jedinečném dubnovém večeru, neváhejte se zakoupením vstupenky.


S případnými dotazy se prosím obracejte na Denisu Valentovou z Recruitment Academy (denisa.valentova@recruitmentacademy.cz).

Poslední aktualizace čtvrtek, 28 duben 2022 14:07

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz