Menu

Učte se od nejlepších HR odborníků s online kurzy Digital HR Leaders 2.0 Exclusive

 

Digital HR Leaders 2.0 Exclusive je nová a zcela unikátní série 33 online video kurzů, díky kterým získáte komplexní vzdělání v oblasti HR. Od 30 renomovaných odborníků se dozvíte aktuality z odvětví HR, jakou roli hraje psychologie během pohovoru, budoucnost digitálního leadershipu nebo jak využít potenciál TikToku ve svůj prospěch. Kurzy navíc můžete absolvovat odkudkoliv a dle vašich časových možností!

 

Jaká témata kurzy zahrnují?

 

Své know-how z oblasti kryptoměn vám předá Soňa Parke, zakladatelka technologicko-vzdělávací komunity Holky v kryptu. Petr Šorna z Edenredu se s vámi podělí o to, jakým způsobem nastavit firemní benefity s ohledem na požadavky dnešního trhu práce. Nové HR trendy a vzdělávání vám představí Diana Rádl Rogerová z Deloitte. Celkový přehled kurzů najdete zde.

 

TIP! Chcete mít předstih? Podívejte se na předchozí kurzy s lektory z GoodCall, Deloitte a dalších v Digital HR Leaders 1.0 Professional.

 

Jak to funguje? 

 

Kurz je rozdělen na krátké úseky, které vám nezaberou více než 45 minut. Obdržíte neomezený přístup ke všem částem kurzu. Po absolvování všech 33 video kurzů získáte certifikát. 

 

 

Varianty kurzu

 

Můžete si zakoupit Individuální Full Pass pro jednotlivce za 8 700 Kč + DPH nebo výhodnou skupinovou licenci (platí pouze pro 2 a více zaměstnanců ze stejné firmy) za 6 525 Kč + DPH za osobu. Ceny lze kupovat také jednotlivě za cenu 870 Kč. Celý balíček 33 kurzů tak získáte pouze za cenu 10 kurzů!

 

Pro koho je kurz určen?

 

Vzhledem k velké variabilitě probíraných témat se kurz hodí pro široké spektrum pracovních pozic. Od klasických HR specialistů, personalistů a hiring manažerů, jej díky sekci osobního rozvoje v digitální době ocení i ředitelé lidských zdrojů. Kurz je vhodný i pro recruitment konzultanty, výuka je zaměřena i na IT sektor a využítí LinkedIn.

 

TIP! Pokud by vám online forma kurzu nevyhovovala, neváhejte a přihlaste se na naše prezenční kurzy.

 

Po absolvování kurzu budete ovládat digitalizaci a automatizaci HR procesů ve vaší firmě, zvládnete efektivněji nabírat nové zaměstnance z oblasti IT & obchodu, naučíte se novým technikám, které povedou ke zlepšení vaší osobní produktivity a v neposlední řadě budete umět aplikovat trendy z jiných oblastí do oblasti HR.

 

Neváhejte a staňte se konkurenceschopným HR odborníkem a přineste do vaší firmy zcela nové hodnoty. Pořiďte si váš Full Pass ještě dnes.

 

Poslední aktualizace pátek, 01 duben 2022 10:27
Petra Vrbová

Petra Vrbová

email: petra.vrbova@goodcall.eu

SOCIAL PROFILE
linkedin

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz