Menu

12. - 13. 11. 2019: EVOLVE! Summit 2019

 

Odborníci z oblasti HR a náboru se již popáté sjedou do Brna na unikátní konferenci pro HR profesionály z regionu CEE, která proběhne 12. a 13. listopadu v SONO Centru. Čekají je dva dny plné inspirace a praktického know-how, případových studií i workshopů a networking s více než 500 kolegy z oboru. Mezi více než 30 řečníky vystoupí i zahraniční hvězdy jako Johnny Campbell, Kasia Tang anebo Dan Kelsall.

„Na 5. ročníku EVOLVE! Summitu se budeme snažit pokrýt témata, která aktuálně hýbou HR světem, ať už se jedná o to, jak pracovat s lidmi uvnitř firmy a rozvíjet je, jak přistupovat k neurodiverzitě na pracovišti, anebo jak efektivně využívat marketing v HR. Chybět nebudou ani nové metodiky vyhledávání kandidátů, employer branding a účastníci se také dozvědí, kam nové technologie posouvají schopnosti hodnocení kandidátů,“ uvedl zakladatel EVOLVE! Summitu Michal Toman z firmy Engage Advisory.

Johnny Campbell přiletí z Irska, aby se podělil o poznatky z rozsáhlého průzkumu, který provedli ve firmě Social Talent a zjistili, že je nutné začít nad dovednostmi ve firmě přemýšlet jinak. Tak jako firmy díky technologiím mění své business modely, budou i kandidáti muset nabídnout jiné dovednosti.

Na konferenci vystoupí i Jill Christensen z USA, která patří ke světově uznávaným autorům zaměřujícím se na oblast zaměstnanecké angažovanosti. Jill ukáže, jak do firmy znovu zapojit i vyhořelé kolegy bez zájmu o dění ve firmě a proč je tak důležité, aby byli zaměstnanci angažovaní.

Dan Kelsall, autor knihy F*cking Good Content, poradí, jak vytvářet obsah, který je zábavný, neotřelý a dokáže zaujmout publikum.

Kasia Tang představí digitální minimalismus pro recruitery a ukáže, že disciplína při používání sociálních sítí vede k lepší pozornosti a pomůže při sourcingu dosahovat lepších výsledků.

Chybět nebudou ani lokální řečníci jako Jan Tegze či Matěj Matolín. Tegze rozebere, proč se nevyplatí kopírovat postupy ostatních a jak důležitá je při náboru autenticita recruitera. Matolín představí promyšlené marketingové metody, které zlomí srdce každého kandidáta.

Konference je známá i pro svoji neformální atmosféru, doprovodný program, včetně večerního koncertu a afterparty a spoustu příležitostí pro networking.

„Konferenci jsem si moc užila. Překvapilo mě, že to není jenom o českých a slovenských řečnících, ale že přijeli lidé z USA, Velké Británie nebo Polska. Všechny přednášky jsem si moc užila, je skvělé dostat se na chvíli z pracovní rutiny a zapřemýšlet o svých postupech a dozvědět se, jaké nástroje a postupy používají jiní recruiteři, sourceři a konzultanti!“ uvedla účastnice loňského ročníku, Michaela Hojerová ze společnosti SAP.

Kvalitních zaměstnanců je nedostatek a nevypadá to, že se to v nejbližší době změní. Na EVOLVE! Summitu se dozvíte to nejdůležitější ze světa HR, poslechnete si zkušenosti těch nejlepších a budete to vy, kdo si mezi uchazeči může vybírat. Vstupenky jsou v prodeji na webu konference www.evolvesummit.cz


 

Poslední aktualizace čtvrtek, 03 říjen 2019 10:04

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz