Menu

Nejlépe hodnocenou společností z pohledu zaměstnanců se stal v hotelovém oboru řetězec OREA

Tisková zpráva: Největší český řetězec hotelů OREA získaljako zaměstnavatel v posledním průzkumuod stávajících i bývalých zaměstnancůvýjimečné hodnocení. V konkurenci velkých hotelových řetězců vůbec nejlepší v Česku. Průzkumy pravidelně realizuje portál Atmoskop.cz, kam si každý den chodí hledat práci tisíce lidí.

 Kariérní portál Atmoskop.cz zveřejnilaktuální výsledkyprůzkumu, podle kterého se za poslední dva roky firemní kultura v OREA zlepšila v průměru o 13 % v každém ze tří měřitelných parametrů

Výsledné hodnocení
na základě anonymního dotazníku reflektuje vztahy s kolegy, přístup nadřízených a celkové hodnocení zaměstnavatele z pohledu stability, jednání a skloubení pracovního a osobního života.

„Naše průměrné hodnocení na portálu Atmoskop.cz je nyní 77,3 %, což je v porovnání sprůměrným hodnocením na portálu o více než 8 % lepší. Jsme nadšení, že naše péče o firemní kulturu, pracovní prostředí a o naše kolegyně a kolegy se projevila takovými výsledky. Naším dalším cílem je samozřejmě udržet nastolený trend a v ideálním případě jej ještě v průběhu let zlepšovat,“ pokračuje Petra Slabá, HR ředitelka OREA.

Nadstandardní hodnocení ze strany stávajících zaměstnanců je pro každou společnost při náboru těch nových velkým přínosem. Aktuálně si před odpovědí na kariérní inzerát totiž hledá informace u dané společnosti už čtvrtina uchazečů, přičemž zvýšený zájem o hodnocení zaměstnavatelů je nejvýraznější u mladé generace.

Ty největší konkurenční hotelové řetězce, které působí v Česku, nyní OREA poráží téměř ve všech aspektech a hlavně celkovém průměrném hodnocení, což dále posiluje pozici společnosti na pracovním trhu.

Dlouhodobě usilujeme o to, abychom byli nejen vnímáni jako atraktivní zaměstnavatel, ale abychom jím skutečně byli. Protože jedině tak můžemenejen přilákat nové talenty, ale také si ty nejkvalitnější zaměstnance udržet,“ doplňujePetra Slabá, HR ředitelka OREA.

 

OREA Hotels & Resorts je se svými 19 provozy a 750 zaměstnanci největší česká hotelová značka. Na trhu působí přes 25 let a provozuje jak městské hotely, tak resorty v přírodě a apartmány a restaurace v nejkrásnějších lokalitách České republiky: v Praze, Brně, Olomouci, Blansku, Mariánských Lázních, na Šumavě, v Krkonoších i na Vysočině.

 

 

Poslední aktualizace středa, 12 červen 2024 10:28
Petra Brabencová

Petra Brabencová

 

email: petra.brabencova@goodcall.eu

SOCIAL PROFILE
linkedin

 

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz