Menu

PODCAST No 10: Jak napsat pracovní inzerát, který skutečně funguje s Filipem Mikschikem

V desátém díle podcastu Nelidské Zdroje se stal hostel Filip Mikschik, zakladatel portálu StartupJobs. Společně s Josém a Matějem probírali například ekonomiku a budoucnost pracovních portálů, tipy, jak napsat kvalitní pracovní inzerát a také jak můžou Google a Facebook změnit celý trh s inzercí.
Číst dál...

PODCAST No 9: Zákulisí HR konferencí a jak dát kandidátovi nabídku, která se neodmítá s Michalem Tomanem

V dalším díle podcastu Nelidské zdroje se stal hostem Michal Toman ze společnosti Engage Advisory. Tématem debaty byl například vznik, zákulisí a budoucnost konference Evolve Summit, české a zahraniční HR konference, na které se vyplatí vydat, efektivní techniky offer managementu a tipy, jak minimalizovat množství odmítnutých kandidátských nabídek.  
Číst dál...

PODCAST No 8: Budoucnost pracovních inzerátů a proč je české HR 5 let pozadu s Petrem Skondrojanisem

Pozvání do nového dílu Nelidských zdrojů přijal Petr "skondr" Skondrojanis ze společnosti Cocuma. Společně jsme se zamýšleli nad tím, proč je české HR 5 let pozadu za západními trhy. Kromě toho se v rozhovoru dozvíte: Jak odprezentovat firemní kulturu kandidátům, Budoucnost pracovních inzerátů, Jat natočit firemní video.   
Číst dál...

PODCAST No 7: Demystifikace happiness manažerů a štěstí v práci s Michalem Šrajerem

Michal Šrajer, původně spoluzakladatel vývojáské společnosti Inmite, následně Chief Happiness Officer v Avastu a pořadatel konference Hapiness at Work přišel do dalšího dílu Nelidských zdrojů vyvsětlit, co znamená štěstí v práci, jak ho měřit a jak ovlivňuje employee engagement a recruitment.  
Číst dál...
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz