Menu

9. ročník Recruitment Academy Awards: Ocenění nejlepších projektů v HR marketingu a employer brandingu

30. května 2024 proběhne galavečer již 9. ročníku prestižní soutěže Recruitment Academy Awards, která oceňuje nejlepší projekty v oblasti HR marketingu, employer brandingu a recruitmentu. Registrace projektů probíhají do 15. dubna 2024. 

Cílem soutěže je inspirovat český i slovenský trh a šířit význam aktivit v HR marketingu a employer brandingu a jejich vliv na nábor kandidátů. Projekty hodnotí nezávislá porota složená z desítek odborníků z recruitmentu, HR, marketingu a dalších oborů a vybírá finalisty a vítěze v 7 různých kategoriích. Nenechte si ujít 9. ročník této výjimečné soutěže a přijďte načerpat kreativní atmosféru. Vstupenky jsou již v prodeji.

Jak se přihlásit do soutěže

Do soutěže se můžou hlásit společnosti z Česka a druhým rokem i ze Slovenska, a to bez ohledu na velikost, rozpočet na projekty nebo počet zaměstnanců. V přihlášce stačí vyplnit základní údaje o společnosti, popsat projekt a případně přiložit přílohu. Každá firma nebo soutěžící má automaticky jeden vstup na galavečer zdarma. Přihlášky do soutěže jsou symbolicky zpoplatněny.

Firmy mohou soutěžit v 6 kategoriích a hlásit se do libovolného počtu. Sedmá kategorie, Recruiter roku, jako jediná oceňuje individuální výkony recruiterů. Recruiteři se do soutěže mohou hlásit sami nebo je někdo může nominovat. V minulosti v kategorii zvítězili výrazné HR osobnosti jako Petra Nulíčková, Tamara Ksandrová nebo Dominika Pivodová Lišková.

TIP: Přečtěte si, jak probíhal minulý ročník soutěže a jaké firmy se dočkaly ocenění.

Soutěžní kategorie

- Kariérní video roku (malé + velké společnosti) 

- Kariérní stránky roku (malé + velké společnosti)

- Pracovní inzerát roku

- Náborová kampaň roku

- Referral program roku

- Edenred Wellbeing Award

- Recruiter roku


Generálním partnerem soutěže je společnost
Edenred, která zároveň zaštiťuje soutěžní kategorii Edenred Wellbeing Award. V té ocení benefity a další iniciativy společností, které se zaměřují na spokojenost zaměstnanců. Staňte se také partnerem jedinečné HR akce.

Kdo rozhoduje o vítězích

O vítězích rozhoduje nezávislá porota složená z desítek předních specialistů z českého a slovenského HR marketingu, employer brandingu a recruitmentu. Porota rozdělí body mezi projekty a na galavečeru se následně soutěžící a diváci dozví

5 top projektů v každé soutěžní kategorii. Následně jsou vyhlášena první tři místa. V kategorii Recruiter roku obdrží vybraní soutěžící dotazník a následně s vybranými kandidáty povede porota individuální pohovor.Pochlubte se i vy svým počinem a zaregistrujte se do soutěže. Deadline pro podání přihlášky je 15. 4. 2024.

Galavečer se bude potřetí konat v prostorách Jatka78

Slavností vyhlášeníproběhne 30. 5. 2024 v pražském divadle Jatka78. Galavečera se můžete zúčastnit i v případě, že nejste mezi soutěžícími a chcete se přijít inspirovat a potkat se s kolegy z oboru. Hlasováním můžete také rozhodnout o vítězi kategorie People's Choice, kde diváci hodnotí kariérní videa. Dále se můžete těšit na bohaté pohoštění a afterparty pod taktovkou kapely Electrophonix.

 

 

Poslední aktualizace středa, 03 duben 2024 16:33

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz