Menu

Účastníci certifikačního kurzu RACS+R se mohou těšit na nový modul zaměřený na AI a knihu HR Robo Sapiens

Rozšiřte si obzory na kurzech od Recruitment Academy a získejte mezinárodně uznávanou certifikaci Certified Sourcer (RACS), která se koná 25.–26. 3. 2024 a navazující Certified Recruiter (RACS+R), která proběhne 29.–30. 4. 2024. Školení je možné absolvovat prezenčně v Praze a nebo online.

Výukový modul navíc

Recruitment Academy certifikace jsou komplexním vzdělávacím programem pro odborníky v oblasti HR a recruitmentu. Certifikace jsou rozděleny do dvou úrovní: Certified Sourcer (RACS) a Certified Recruiter (RACS+R). Účastníci si mohou vybrat, zda absolvují pouze první úroveň nebo celou certifikaci. Až ve 4 dnech školení mohou účastníci čerpat znalosti od 8 profesionálů - Matěj Matolín, Milan Novák, Romana Martincová, Tomáš E. Dombrovský, Jan J. Ženatý, Eliška Šonská Steklíková a Jan Procházka.

Na kurzech nebude chybět ani José Kadlec, který letos představí nový výukový modul - Umělá inteligence a automatizace v recruitmetu. Každý účastník školení navíc zdarma dostane Josého knížní novinku, HR Robo Sapiens. Tato kniha je nepostradatelným průvodcem pro každého, kdo chce porozumět nejnovějším trendům a technologiím v náboru

Pro koho je kurz určený?

 • - Personalistům, recruiterům, headhunterům, HR specialistům a generalistům
 • - Konzultantům personálních agentur, executive search společností či externím HR pracovníkům
 • - Studentům vysokých škol nebo jiným jedincům, kteří by rádi začali kariéru v oblasti náboru a HR
 • - Komukoliv, kdo si chce prohloubit znalosti a získat nejkomplexnější vzdělání v oboru moderního recruitmentu

Co účastníky kurzu čeká?

Na kurzu Certified Sourcer (RACS) účastníci nahlédnou do metod talent sourcingu, digitalizaci procesů v náboru, strategie pro psaní inzerátů, psychologické aspekty při výběru kandidátů a získají další nezbytné schopnosti. Během dvoudenního školení také prozkoumají aktuální trendy na trhu práce, procesy spojené s kandidátem, způsoby, jak zahrnout diverzitu do náborového procesu, a techniky pro identifikaci a kontaktování potenciálních kandidátů přes sociální sítě jako LinkedIn, Facebook či TikTok. Navíc se naučí, jak vytvářet účinné pracovní inzeráty a jak efektivně využívat osobní značku v kontextu náboru.

Na rozšířeném školení Certified Recruiter (RACS+R) si účastníci zdokonalí metody vedení online a osobních pohovorů, aplikaci psychologie ve vedení pohovorů, začlenění employer brandingu a marketingových strategií do HR, využití umělé inteligence a automatizace pro zvýšení efektivity v náboru, pochopení právních aspektů v náborové praxi a měření úspěchu náborových kampaní.

Kromě nově nabitých dovedností, certifikátu a knihy od Josého Kadlece, si absolventi certifikací odnesou také exkluzivní balíček dárků:

 • - Nakladatelství GRADA poskytne přístup k neomezenému čtení na 6 měsíců do unikátní online knihovny BOOKPORT 
 • - FILIP KAHOUN daruje e-knihu s názvem Boj o pozornost
 • - JOSÉ KADLEC věnuje knihu HR Robo Sapiens
 • - ROHLIK.CZ zpřístupní každému účastníkovi dvouměsíční členství Rohlík Premium
 • - REDBULL daruje povzbuzující Red Bull Energy Drinky
 • - RECRUITMENT ACADEMY poskytne HR Intelligence Report (Nejdetailnější zmapování LinkedInu s více než 1,6 milionů uživatelů v Česku) a Interview Templates

„Kurz se zaměřil na několik klíčových témat v oblasti HR, včetně talent sourcingu, recruitment automatizace, měření efektivity náboru, osobního brandingu pro HR, psychologie v náboru a tvorby inzerátů. Určitě doporučuji každému, kdo se chce inspirovat u těch nejlepších! Témata byla propracována tak, aby byla pro účastníky co nejzajímavější a nejefektivnější. Velké díky všem prezentujícím za skvělou práci a za to, že mi umožnili získat nové nápady a znalosti.”

Klára Divišová, WFG

Nenechte si ujít šanci a posuňte svou kariéru v HR a recruitmentu na novou úroveň. Prezenční místa na kurz jsou omezená!

 

Poslední aktualizace úterý, 12 březen 2024 11:31

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
 • ČT1
 • Hospodářské noviny
 • Forbes ČR
 • e15
 • Mladá fronta DNES
 • ihned.cz