Menu

Zasedací místnost k pronájmu na Václavském náměstí

Hledáte elegantní a profesionální prostor pro vaše obchodní schůzky či prezentace? Využijte  zasedací místnost ve stylovém Paláci Koruna, který se nachází v samotném srdci Prahy.


Proč právě naše zasedací místnost?


Nabízíme vám exkluzivní pronájem zasedací místnosti, která se nachází v prostorách Recruitment Academy na prestižní adrese - Václavské náměstí 1. V naší zasedací místnosti se často konají vzdělávací kurzy a taktéž disponuje prostorem určeným pro natáčení online kurzů.


Zasedací místnost je plně přizpůsobitelná vašim individuálním potřebám.

Můžete si zvolit uspořádání stolů dle vašich preferencí. Rádi se také postaráme o občerstvení podle vašich přání.


Skvělá dostupnost


Další výhodou je vynikající dostupnostveřejnou dopravou. Nacházíme se nedaleko zastávek metra Můstek, Muzeum a tramvajové zastávky Václavské náměstí, což usnadňuje cestu nejen vám, ale i vašim obchodním partnerům či klientům.


Zaujměte své hosty profesionálním prostředím a učiňte vaše obchodní setkání nezapomenutelným. Pronajměte si naši zasedací místnost v Paláci Koruna a udělejte dojem již od prvního okamžiku.


Ohlasy našich klientů:

„Webinář byl skvěle zorganizovaný a probíhal v příjemném prostředí. Oceňuji perfektní přípravu a zkoušku techniky s řečníky předem. Komunikace byla velmi rychlá. Díky Recruitment Academy proběhl náš první webinář bez problému, a dokonce s pozitivními ohlasy ze zahraničí. Určitě doporučujeme.“

Nikola Kosíková, Marketingový manažer MR-Diagnostic


Pro více informací o cenách a rezervacích nás neváhejte nás kontaktovat na denisa.valentova@recruitmentacademy.cz. Jsme připraveni vám pomoci uspořádat vaše schůzky tak, jak si přejete.


Petra Brabencová

Petra Brabencová

 

email: petra.brabencova@goodcall.eu

SOCIAL PROFILE
linkedin

 

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz