Menu

3 e-booky, které letos musíte mít

Připravili jsme pro vás krátký popis třech e-booků, které vám rozšíří obzory na poli HR. Inspirujte se v e-booku Úspěšný Recruiter. Čekají na vás rozhovory s vítězkami prestižní soutěže Recruitment Academy Awards. Na nejnovější data z českého pracovního trhu se můžete podívat v HR Intelligence Reportu. A jak je to s diverzitou v ČR se dozvíte z Diversity Reportu, který vypracovala společnost Datacruit. Všechny tři e-booky jsou ke stažení zdarma a čekají až do nich nakouknete.

 

Úspěšný recruiter

 


Stáhněte si zdarma e-book, ve kterém najdete tipy na to, jak být úspěšný recruiter od všech 4 vítězek titulu Recruiter roku v prestižní soutěži Recruitment Academy Awards. Seznámíte se s nimi díky exkluzivním rozhovorům, ve kterých se s vámi podělí o své know - how.


TIP! Přečtěte si, jak si vytvořit talent pool, a kde vůbec najít vhodné uchazeče, které do něj můžete zařadit.

 

HR Intelligence ReportNový HR Intelligence Reportje tu! Recruitment Academy už popáté zanalyzovala český pracovní trh a shrnula nejběžnější pozice v 5 oborech do 1 dokumentu. Stáhněte si nový HR Intelligence report ZDARMA a podívejte se, co se od minulého roku změnilo. Tyto data můžete použít k lepšímu porozumění pracovního trhu a k efektivnímu rozhodování založeném na aktuálních faktech. 


TIP: Podívejte se na význam pracovních portálů, možnosti a řešení někdy velice nepříznivých situací v nezaměstnanosti. 

 

Diversity Report


Zajímá vás, jak je to s procentuálním zastoupením mužů a žen u nás? Společnost Datacruit zpracovala Diversity report 2022, který přináší výsledky ze zkoumání diverzity můžu a žen ve vedoucích pozicích. Prohlédněte si nejnovější data a statistiky.


TIP! Snaha prosadit ženy do vedoucích pozic stále stoupá. Přečtěte si článek o tom, jaká je situace v České republice.

Petra Brabencová

Petra Brabencová

 

email: petra.brabencova@goodcall.eu

SOCIAL PROFILE
linkedin

 

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz