×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 364
Menu

Aktuální změny na LinkedIn profilech | HIRECONOMICS #3

  • Autor článku  

 LinkedIn se nám všem v poslední době častěji a častěji mění pod rukami. Po velké změne nejen vzhledu, ale i funkcionalit ze začátku roku 2017, jsme před pár málo měsíci zažili změnu vizuální stránky u vyhledávače (tzv. People Search). A nyní zažíváme změny na samotných LinkedIn profilech.

Jak vypadá současný LinkedIn profil a co se na něm změnilo?

3hireconomics

 

Předem nutno říci, že stejně jako v nedávné změně vzhledu vyhledávače se jedná pouze o změny vzhledu, nikoliv funkcionalit. Přesto z něj plynou určité kroky, které budete muset pravděpodobně podniknout.

  1. Fotografie a hlavička profilu se posunuly ze středu do levé části. Z toho vyplývá, že v hodně případech bude nutné předělat vzhled top banneru. Jeho velikost je stále stejná a to 1584x398 pixelů.
  2. Sekce Souhrn (Summary) začala dávat opět větší smysl. Po změně z minulého roku zůstaly ze souhrnu v náhledu pouze 2 řádky. Nyní jsou 3 a hlavně jsou viditelnější tzv. rich media prvky jako obrázky, videa, prezentace, aj. Určitě doporučuji využít, protože těch vizuálních prvků není na LinkedInu hodně a je potřeba využít každou možnost.
  3. Ke kontaktním informacím o vašich spojeních 1. stupně se teď dostane kliknutním na See contact info. V minulé verzi měli lidé problém tyto informace v pravé části profilu najít.

Osobní branding je v každodení práci recruitera velmi důležitý a podle mě jeden z nejpodceňovanějších faktorů dneška. LinkedIn je jedním z elementů, jak se na tento faktor zaměřit, tak mu dejte více láskyJ

;list=PLjTpMOjE-Yt9A-7UjKeBDq2qiV8JdpNt1&index=3">

Podívejte se na celý třetí díl show Hireconomics: 

Happy hunting!

Josef “josé” Kadlec 

Poslední aktualizace středa, 24 duben 2019 10:12

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz