Menu

Dashboard v ATS přispívá k efektivnějšímu náboru

O zásadních výhodách ATS systémů jsme již psali v našem článku 6 důvodů, proč potřebujete ATS systém. Není tak žádný pochyb o tom, že nejrůznější Applicant Tracking Systémy se snaží zjednodušovat každodenní práci recruiterům, HR specialistům i manažerům, aplikace optimalizují a představují nové nástroje a funkcionality. 

A pozadu nezůstává ani české ATS od Datacruit. Do svého ATS po manažerském portálu implementovali i funkci Dashboard. Ten uživatelům poskytuje kompletní a rychlý přehled o probíhajících náborových aktivitách. Zobrazuje se jako první věc po přihlášení do systému a může být vnímán i jako pomocník hladkého náborového procesu a dalších HR aktivit. 

Podoba dashboardu

Dashboard, nebo pokud chcete česky Nástěnka, za vás například hlídá to, kolik pohovorů vás čeká daný týden, kolik vás čeká nových nástupů nebo i počet expirujících souhlasů se zpracováním osobních údajů. Je centrálním zdrojem všech základních informací, které potřebujete každý den znát. V různě zvolených časových obdobích tak můžete sledovat svá základní KPIs (key success indicators) a mít přehled o všech aktivitách i v rámci větších týmů.

Jedná se o velmi spolehlivý nástroj, který vám připomíná zásadní aktivity důležité pro úspěšnou komunikaci s kandidátem a zlepšuje tak jeho candidate experience. S dashboardem totiž už nikdy nezapomenete oslovit kandidáta, který čeká na odpověď nebo, který je už dlouho ve schvalovacím procesu.

Zatímco je dashboard základním přehledem toho nejdůležitějšího, co se stran recruitmentu ve vaší firmě zrovna děje, detailnější pohled na všechny aspekty náboru a HR najdete v oblasti Reporty. Zde můžete podrobně prozkoumat pro vás zásadní informace a aktivity v libovolných časových úsecích. 

Datacruit ATS nabízí novým uživatelům zkušební provoz na 1 měsíc zdarma. Během této doby objevíte nejen kouzlo dasboardu, ale i dalších funkcí, které tento recruitment software nabízí.

Poslední aktualizace čtvrtek, 23 duben 2020 09:56

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz