Menu

Nový pracovní portál od Datacruit

  • Autor článku  Petra Vrbová

Datacruit, český poskytovatel ATS neboli náborového softwaru, od června letošního roku spustil NOVÝ PRACOVNÍ PORTÁL, který najdete na jobs.datacruit.com!

Přes 2 tisíce otevřených pozic

Na jobs.datacruit.com najdete více než 2 tisíce nových pozic v 19 oborech u předních společností jako je Rohlík, Fortuna, Möbelix, Saint Gobain, CreativeDock a mnoho dalších. 

Portál nabízí pozice nejen v České republice a na Slovensku, ale také stovky zajímavých pracovních příležitostí v zahraničí.

Snadné podání žádosti o práci

Práce s jobs.datacruit.com je velmi jednoduchá. Stačí si vybrat buďto obor nebo společnost, u které se hodláte o zaměstnání ucházet. V přehledu otevřených pozic si vyberete pozici a v jejím detailu se dozvíte vše potřebné - popis pozice, činnosti spojené s touto pozicí, požadavky na kandidáty a nabízené benefity.

 

TIP! Přečtěte si naše tipy na to, jak změnit práci v nejisté době bez zbytečného rizika. 

Nabídka podobných pozic

Pokud vás popis vybrané pozice nezaujme, v sekci - Podobné pozice - se můžete podívat na obdobné pozice, které třeba budou více odpovídat vašim požadavkům.

Místo nejen pro inzerci

Pracovní portál jobs.datacruit.com neslouží pouze kandidátům.  Mohou zde zdarma inzerovat všichni klienti náborové aplikace Datacruit ATS. Za touto službou je tedy, kromě inzerce, především špičkové ATS pro správu kandidátů a zapojení liniových manažerů do procesu náboru. 

 

Věříme, že jobs.datacruit.com bude místem plným atraktivních pozic pro kandidáty a také novým prostorem pro společnosti, kde získat zajímavé talenty.

 

 

Poslední aktualizace pondělí, 07 červen 2021 13:15
Petra Vrbová

Petra Vrbová

email: petra.vrbova@goodcall.eu

SOCIAL PROFILE
linkedin

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz