Menu

Aneta Kořínková pořádá pro neziskovou organizaci Genixa kurz o tvorbě akčního plánu pro hledání práce

 

Nezisková organizace pod záštitou společnosti GoodCall, Genixa, která pomáhá najít zaměstnání lidem znevýhodněným na trhu práce, s potěšením oznamuje, že RPO Account Managerka ve společnosti GoodCall a zkušená recruiterka, Aneta Kořínková, dne 15. února 2023 ve 14:00 pořádá bezplatný online webinář s názvem „vytvoření akčního plánu pro hledání práce“.

 

Tento online webinář je navržen tak, aby poskytoval rady a tipy těm, kteří potřebují pomoc při hledání zaměstnání. Účastníci se naučí, co udělat jako první při ztrátě nebo hrozbě ztráty zaměstnání, jak si vytvořit plán pro hledání nové práce a jak správně postupovat, na které pozice se hlásit, na co si dát pozor, čeho naopak využít, jak se prosadit na trhu práce a jak napsat správně životopis. Kromě toho bude na konci prezentace vyhrazen čas na dotazy účastníků.

 

Lektorka, Aneta Kořínková, dodává: „Jsme odhodláni pomáhat těm, kteří mají kvůli své současné situaci problém najít zaměstnání. Doufáme, že tímto webinářem poskytneme našim účastníkům nástroje, které potřebují k efektivní navigaci v procesu hledání zaměstnání.“

 


 

Zveme všechny, kteří hledají pomoc při hledání práce a radu od zkušené personalistky, aby se k nám připojili 15. února ve 14:00! Registrace je bezplatná a dostupná již nyní na webových stránkách společnosti Genixa.

 

Poslední aktualizace pondělí, 13 únor 2023 17:16
Petra Vrbová

Petra Vrbová

email: petra.vrbova@goodcall.eu

SOCIAL PROFILE
linkedin

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz