Menu

GoodCall expanduje do Polska

Pražská recruitment agentura přináší svůj inovativní, omnichannel přístup na nový perspektivní trh ve střední Evropě.

 GoodCall, pražská recruitment agentura, která se již od svého založení v roce 2014 snaží přinášet nové postupy, trendy a technologie do oblasti recruitmentu, oznámila svůj vstup na polský trh. Po expanzi na Slovensko, se jedná o další krok na cestě k dlouhodobé vizi společnosti, jíž je působit na trzích střední a východní Evropy.

GoodCall je moderní personální agentura pomáhající malým i velkým firmám s jejich HR marketingem a dalšími náborovými procesy s cílem vyhledat, oslovit a najmout ty největší talenty v oboru. Hlavním stavebním kamenem GoodCallu je promyšlený a neotřelý přístup k sourcingu i k práci s komunitami napříč všemi segmenty, k čemuž využívá sociální sítě, mobilní aplikace, osobní setkání i networking.

„Do Polska nevstupujeme jako jedna z dalších personálních agentur, ale přicházíme s nabídkou specializovaných služeb v oblasti talent sourcingu. Naši klienti si budou moci objednat jen prvotní fázi náborového procesu. To znamená, že pro ně vytvoříme seznam vhodných kandidátů, případně dodáme externí seznam potenciálních talentů, tzv. Talent Pool, který následně předáme do rukou zkušených interních HR týmů,“ popisuje službu Blake Wittman, Evropský ředitel odpovědný za expanzi.

„Je nesmírně příjemný pocit, že firma roste a produkuje skvělé experty v našem oboru. Jsme moc hrdí na to, že můžeme vyslat jednoho z našich interních kolegů, Pavla Zahradníčka, který ve firmě vyrostl a zná jí od základů na novou misi, která otevírá další kapitolu naší práce. Z polského trhu máme samozřejmě velký respekt, ale věříme, že náš inovativní přístup k recruitmentu bude vnímán pozitivně i v tomto regionu.“ dodává Milan Novák, Group CEO společnosti GoodCall.

V období nedostatku pracovních sil napříč celým trhem ve střední Evropě, jsou firmy nuceny nacházet nové způsoby komunikace s potencionálními zaměstnanci. Přítomnost GoodCallu na polském trhu znamená, že tamní společnosti dostanou příležitost využívat jedinečného obchodního modelu, který GoodCall nabízí a na své volné pracovní pozice najít ty nejlepší a nejtalentovanější kandidáty z celé země.

O společnosti GoodCall

GoodCall přináší nový svěží pohled na oblast recruitmentu. Využívá prémiové a nadstandardní procesy a nástroje, do kterých investuje od svého vzniku. Patří mezi ně například 60členný Virtual Talent Sourcing hub, unikátní aplikace pro Android a iOS i jedinečná dceřiná společnost Recruitment Academy, která školí ty nejlepší sourcery v regionu. Díky svému jedinečnému přístupu proaktivně vyhledává kandidáty za pomoci kombinace sociálních sítí, mobilních technologií a videa. Nabízí možnost flexibilních cen, zákazník tak platí jen za to, co opravdu chce a potřebuje. Alternativně nabízí ad-hoc řešení za hodinovou sazbu, kdy dokáže poskytnout vlastního sourcera, který pro klienta plní konkrétní zadání.

 

Pro více informací kontaktujte:

Pavel Zahradníček
GoodCall Country Manager Poland

pavel.zahradnicek@goodcall.eu
www.goodcall.pl

 

 

Poslední aktualizace pátek, 12 říjen 2018 11:06

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz