×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 360
Menu

Hledání práce mimo Prahu už není noční můrou

  • Autor článku  

 

Hledání nové práce a zvažování kariérní změny není snadný úkol, který se povede vyřešit ze dne na den. Zejména, pokud hledáte práci mimo hlavní město České republiky, zcela jistě nám potvrdíte, že zvažování nového zaměstnavatele může být opravdovou noční můrou.

Požádat v této situaci o pomoc zkušené odborníky je pak mnohdy tou nejlepší variantou a už dávno neplatí, že je najdete jen v Praze a okolí. Názornou ukázkou jsou pobočky GoodCall po České republice. Dnes se podíváme na jih, do Českých Budějovic. Koho zde můžete požádat o pomoc a jaké jsou hlavní výhody této spolupráce? To vám poví Zuzana Masopustová, Executive Recruiter a Managing Partner budějovické pobočky GoodCall.

GC: Zuzko, pokud se kandidáti z jižních Čech obrátí na tvou pobočku, s kým se tu mohou setkat?

ZM: Náš tým se skládá ze tří recruiterek. Katka Ochozková v oblasti recruitmentu působí pátým rokem, dříve byl úspěšnou obchodnicí a školitelkou. Pro Zuzku Liškovou je nábor kandidátů povoláním už 11 let a je tedy právoplatnou „seniorkou“ ☺ Já se v recruitmentu pohybuju 9 let – začínala jsem jako konzultant, nyní hrdě vedu naši pobočku. A nepojí nás pouze pracovní zkušenosti, ale i ty osobní. Všechny 3 máme dohromady 8 dětí, máme společný smysl pro humor, stejné životní hodnoty i přístup k práci.

GC: Jaké hlavní výhody člověk hledající práci v Jihočeském kraji získá, pokud se s vámi spojí?

ZM: Všechny tři na jihu Čech žijeme a máme tak přehled o aktuální situaci na trhu práce v tomto regionu, známe i jeho historii a tedy vše v souvislostech. Všechny naše klienty (potenciální zaměstnavatele pro kandidáty) si pečlivě vybíráme a můžeme se tak kvalitně a soustředěně věnovat jak firmám samotným, tak kandidátům, kteří se o pracovní pozice u nich ucházejí.

Naším cílem je poptávanou pracovní pozici kvalitně obsadit, což se nám, až na výjimky, dobře daří. Jde nám především o kvalitu, nikoliv o kvantitu. Největší radost vždy máme ze zprávy od kandidáta, kterému jsme pomohli najít jeho vysněnou práci, že se mu u nového zaměstnavatele líbí a děkuje nám za spolupráci. Není nic lepšího, než cítit, že má vaše práce smysl, baví vás a každý den vás rozvíjí. A právě to se snažíme nabídnout i lidem, kteří nás poprosí o radu při kariérní změně ☺

Žijete na jihu Čech a zajímá vás, jaké pracovní nabídky se v tomto regionu aktuálně prezentují? Nebojte se a napište jedné z budějovických GoodCallaček:

masopustovazuzana.masopustova@goodcall.eu

liskova   zuzana.liskova@goodcall.eu

z2  katerina.ochozkova@goodcall.eu

Poslední aktualizace čtvrtek, 03 srpen 2017 14:31

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz