Menu

Budoucnost náboru: Nová kniha HR ROBO SAPIENS od Josého Kadlece

Po deseti letech od vydání revoluční knihy "People as Merchandise" se José Kadlec vrací s dalším knižním počinem. Jeho nejnovější kniha, nazvaná HR ROBO SAPIENS, vám změní pohled na budoucnost v HR. 

Síla umělé inteligence v oblasti HR není již úplnou novinkou, ale jak ukazuje José Kadlec, její plný potenciál dosud nebyl plně využit. Jeho 550 stránková kniha se stane průvodcem všech profesionálů v oblasti HR, náboru a employer brandingu, kteří chtějí vytěžit maximum z technologických inovací a automatizace.

O knize

José Kadlec provedl detailní průzkum, jak využít AI ve všech fázích HR procesu od inzerátů přes pohovory až po onboarding. V knize se dozvíte detailní postup, jak integrovat umělou inteligenci a dosáhnout tak excelence v oblasti lidských zdrojů. Kniha pomůže zvýšit efektivitu práce pomocí nejnovějších inovací v oblasti AI. 

Kniha byla revidována a doporučena významnými HR a talent acquisition manažery ze společností jako Microsoft, Nvidia, LinkedIn, Tesla a dalších velikánů na trhu.

Kniha je napsána v anglickém jazyce a dostupná pouze na stránkách Recruitment Academy. I přesto, že byla kniha již vydána ve světě, výtisky pro Českou republiku a Slovensko budou k dispozici pro zaslání v druhé půlce ledna 2024.

Pro koho je kniha určena

Tato praktická kniha je pro každého, kdo se pohybuje v oblasti HR. Od personalistů a recruiterů až po manažery a vlastníky firem, kterým záleží na efektivním a inovativním náboru zaměstnanců.

Poštovné zdarma pro prvních 200 objednávek a sleva na kurz

Pro prvních 200 objednávek je přichystané poštovné zdarma a pro prvních 100 slevový promo kód na kurz "AI pro personalisty / AI-Powered HR Excellence".

Podpora výzkumu

Každý zakoupený výtisk této knihy podporuje výzkum rakoviny mozku na IMTM.cz v Olomouci.

Recenze

 

A phenomenal book HR ROBO SAPIENS that reveals to you the shape of the HR future - and the future, is now! Let AI be your good servant, with this unprecedented, appealing and fundamental book of futuristic High-Tech HR, created directly by the inspiring leader, José Kadlec.”

Leona Koblicova, Recruitment Team Lead at Tesla, ex-Amazon

Dealing with José is always a little scary and exciting. He's able to master new and upcoming technologies, lightyears before most of us even grasp the possibilities. I've been a grateful guinea pig for some of his hacks, and learn so much from him every single time. HR ROBO SAPIENS is packed with practical insights into some of the magic behind new technology.

Patrick Boonstra, Recruitment Innovation Expert at Danone

„Recruitment is the welcome gate for all candidates to any company. HR ROBO SAPIENS knows this and much more. José explains and demonstrates clearly that AI is and will be going to be an integral part of the recruitment in the very near future. This is a very practical guide on using AI in all aspects of recruitment, step by step. I recommend reading this book to anyone from the HR field, not only recruiters, to stay competitive and use the AI to the to the greatest extent possible.”

Jitka Adamková, CHRO at T-Mobile CZ and Slovak Telekom

Kniha HR ROBO SAPIENS je tady pro všechny HR a recruitment odborníky, kteří si chtějí rozšířit obzory ve světě umělé inteligence v náboru. Jste jedním z nich? Neváhejte a pořiďte si knihu.

 

 

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz