Menu

Bestseller kurz LinkedIn pro personalisty od Recruitment Academy po 5 letech v Brně i Bratislavě

Recruitment Academy vyráží na letní tour s bestseller kurzem LinkedIn pro personalisty. Kurzem prošlo od roku 2013 již 10 000 personalistů. Ponořte se do světa HR a zdokonalte své dovednosti využívání LinkedInu pro efektivní náborové strategie a naučte se, jak posílit vaši produktivitu, obsadit více pracovních pozic a mít náskok před konkurencí. Těšit se na vás bude José Kadlec, světově uznávaný talent sourcing expert a průkopník problematiky náboru zaměstnanců pomocí sociálních sítí. 

LinkedIn je v současné době klíčovým nástrojempro recruitment a nabízí neustále nové možnosti vyhledávání nových talentů. José Kadlec je dlouholetým průkopníkem řešení náboru zaměstnanců pomocí sociálních sítí a první certifikovaný LinkedIn recruiter ve střední a východní Evropě. V kurzu navrženém na míru pro účely personalistů odkryje své recruitment know-how a pomůže účastníkům maximalizovat využití potenciálu LinkedIn pro nábor zaměstnanců. Po kurzu zvládnou účastníci ihned aplikovat změny a také částečně automatizovat některé části recruitment procesu.

Po 5 letech prezenční kurz v Brně i Bratislavě 

Letní tour kurzu má celkem 3 zastávky. První proběhne v Brně 29. srpna, druhá v Bratislavě 5. září a celá série bude ukončena v Praze 11. září. Kurz je celodenní a zdaleka není jen o teorii, ale konkrétní techniky náboru na LinkedIn si vyzkoušíte i přímo na kurzu pod dohledem lektora. Kurz je rozdělený na 4 moduly:

Modul 1 - Úvod do digitálního talent sourcingu

První modul vás zavede do základů moderního recruitmentu. Prozkoumáte stav trhu práce a aktuální trendy online náboru, dozvíte se aktuální novinky o talent sourcingu a definujete si strategie pro oslovování talentů pomocí outbound recruitmentu. Zároveň se dozvíte více informací o významu sociálních sítí v moderním náboru zaměstnanců a jak je efektivně využít. 

Modul 2 - Vyhledávání a cílení kandidátů na sociálních sítích

Druhý modul se věnuje praktickým postupům pro účinné hledání potenciálních kandidátů online. Naučíte se využívat nástroje jako LinkedIn vyhledávač (LinkedIn People Search)       a objevíte skryté zdroje relevantních zaměstnanců. Porozumíte konceptu "Boolean vyhledávání" a prozkoumáte výhody placeného LinkedIn profilu.

Modul 3 - Úspěšné kontaktování kandidátů i na nejobtížnější pozice

Třetí modul se zaměřuje na úspěšné kontaktování kandidátů i na ty nejobtížnější pozice, na klíčové strategie pro efektivní oslovování relevantních kandidátů i na to, jak využívat pluginy pro usnadnění vaší denní práce. Tento modul vám rovněž ukáže možnosti automatizace fáze kontaktování, včetně robotického rozesílání personalizovaných LinkedIn pozvánek.

Modul 4 - Osobní branding pro recruitery a talent sourcery

Čtvrtý modul se věnuje posilování vašeho osobního brandu jako talent sourcera nebo recruitera. Naučíte se, jak efektivně upravit váš Facebook profil, abyste udrželi rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Dostanete tipy, jak zvýšit počet kontaktů na LinkedInu, Facebooku a dalších platformách, aniž byste narazili na problémy se zablokováním účtu.

Přidejte se k letní tour i vy a získejte nové znalosti, které vám pomohou oslnit talentované kandidáty.

700x434 Linkedin OK 1

Poslední aktualizace čtvrtek, 17 srpen 2023 13:01

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz