Menu

Na konci března proběhne nové kolo certifikačního školení pro HR specialisty od Recruitment Academy a VŠE

27. března 2023 začínají nové termíny komplexních certifikačních školení Recruitment Academy Certified Sourcer (RACS) a Certified Recruiter (RACS+R). Již počtvrté proběhnou ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou. Certifikační kurzy jsou vhodné pro začátečníky i zkušené profesionály v oblasti HR a náboru, kteří chtějí být v obraze s nejnovějšími trendy v oboru a ovládat moderní techniky náboru pro zlepšení své konkurenceschopnosti na trhu práce. Cena certifikace začíná na 9 900 Kč + DPH.

„Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout naše certifikační programy pro odborníky v oblasti HR a recruitmentu. Cílem našich školení je poskytnout nejnovější informace a strategie v oblasti náboru, aby naši účastníci mohli být úspěšní v dnešním konkurenčním prostředí," říká José Kadlec, CEO Recruitment Academy. Školení lze absolvovat buď osobně v Praze nebo zcela online. Podle zvolené úrovně získáte až 4 dny školení s 15 moduly pod vedením 8 renomovaných odborníků. Na školení se podílí např. José Kadlec, Jan J. Ženatý, Tomáš Ervín Dombrovský (lmc), Milan Novák (GoodCall), Matěj Matolín (Aplayerz) nebo Romana Martincová (Red Bull).

Absolvováním kurzu získáte certifikát s podpisem děkana Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze a krytím členů advisory boardu Recruitment Academy a firemních credibility partnerů jako Nestlé, Deloitte, L’Oréal, Faurecia, Red Bull a další. „Certifikační kurz RACS+R je nabitý nejnovějšími trendy a poznatky v oblasti recruitmentu, které poslouží jak nováčkovi v HR, tak seniornímu recruiterovi. Byly to velmi inspirující a obohacují 4 dny školení,“ říká Dorota Jašková, Recruiter v ABB. 

Certified Sourcer (RACS) - 27. - 28. 3. 2023

Úroveň Recruitment Academy Certified Sourcer (RACS) je zaměřena především na vyhledávání kandidátů a inbound recruitment. Účastníci kurzu se naučí, jak najít a oslovit kandidáty na různých platformách, včetně sociálních sítí, job portálů a jiných online zdrojů. Kurz dále zahrnuje vývoj strategií pro zlepšení procesu sourcingu a získání kvalitních kandidátů, tvorbu inzerátů, branding, trendy na trhu, diverzitu v náboru, talent mapping, live sourcing lab a životní cyklus kandidáta.

Certified Recruiter (RACS+R) - 27. - 28. 3. 2023 a 24. - 25. 3. 2023

Úroveň Recruitment Academy Certified Recruiter (RACS+R) doplňuje úroveň RACS o zaměření na vývoj dovedností v oblasti samotného náborového procesu. Účastníci kurzu se naučí, jak efektivně řídit celý proces recruitmentu, včetně vedení pohovorů, nabízení pozic, psychologie v pohovoru, employer brandingu, automatizace, nástrojů psychodiagnostiky, právních aspektů v náboru a měření úspěšnosti náboru.

Počet míst na prezenčním kurzu je omezený! Zařaďte se mezi uznávané certifikované HR specialisty: https://recruitment.academy/cz/kurzy/recruitment-academy-certified-sourcer-recruitment-academy-certified-recruiter/

 

Poslední aktualizace středa, 15 březen 2023 14:27

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz