Menu

Získejte prestižní ocenění v 8. ročníku Recruitment Academy Awards

 

Na jaře 2023 proběhne již 8. ročník soutěže Recruitment Academy Awards. Soutěže pro společnosti, které mění HR marketing. Letos se soutěže mohou poprvé zúčastnit i slovenské firmy a recruiteři. Přečtěte si, jak se můžete zúčastnit a jaké jsou další novinky 8. ročníku.

 

Soutěž Recruitment Academy Awards vznikla za účelem inspirace, edukace a zviditelnění nejlepších projektů v oblasti HR marketingu, employer brandingu a recruitmentu. Oceňováním unikátních přístupů k náboru poukazuje na rostoucí význam těchto aktivit, které se stávají nedílnou součástí moderních firem. Soutěže se můžou zúčastnit společnosti z Česka a Slovenska, od startupů, korporáty až po subjekty státní správy. Nezávislá porota vybírá vítěze na základě inovace, kreativity, autenticity a transparentnosti. Vítězové získají hodnotné ceny od partnerů soutěže, možnost rozšířit povědomí o své značce a stát se inspirací pro další společnosti. Vítězové budou vyhlášeni na slavnostním galavečeru v Praze 20. dubna 2023.

 

Jak funguje účast?

 

Do soutěže se můžou hlásit společnosti z Česka i Slovenska bez ohledu na velikost, rozpočet na projekty nebo počet zaměstnanců v 6 kategoriích. Sedmá kategorie, Recruiter roku, jako jediná oceňuje individuální výkony recruiterů. Společnosti mohou své HR marketingové projekty hlásit do libovolného počtu kategorií a přihlášky jsou zcela zdarma. V kategorii Recruiter roku je možné přihlásit sám sebe nebo někoho nominovat. V přihlášce stačí vyplnit základní údaje o společnosti, popsat projekt a případně přiložit přílohu. Každá firma nebo soutěžící má automaticky jeden vstup na galavečer zdarma.

 

Soutěžní kategorie

 

- Recruiter roku

- Kariérní video roku (malé + velké společnosti)

- Kariérní stránky roku (malé + velké společnosti)

- Pracovní inzerát roku

- Náborová kampaň roku

- Referral program roku

- Edenred Well-being Award

 

Generálním partnerem soutěže je společnost Edenred, která zajišťuje i novou kategorii Edenred Well-being Award. V té ocení benefity a další iniciativy společností, které se zaměřují na spokojenost zaměstnanců. Dalšími partnery soutěže jsou Happenee a Gala 360.

TIP! Stáhněte si e-book zdarma a přečtěte si rozhovory se čtyřmi vítězkami od roku 2018-2022 v kategorii Recruiter roku!

 

GCL08944.jpgfff 

 

Jak se rozhoduje o vítězích?

O vítězích rozhoduje nezávislá porota složená z desítek předních specialistů zčeského a slovenskéhoHR marketingu, employer brandingu a recruitmentu. Porota rozdělí body mezi projekty a na galavečeru se následně soutěžící a diváci dozví 5 topprojektů v každé soutěžní kategorii. Následně jsou vyhlášena první tři místa. V kategorii Recruiter roku obdrží vybraní soutěžící dotazník a následně s vybranými kandidáty povede porota individuální pohovor.

TIP! Podívejte se na rozhovory s vítězi předchozího ročníku a inspirujte se příběhy od těch nejlepších.

 

Galavečer proběhne 20. dubna 2023 v Praze

Galavečera se můžete zúčastnit i v případě, že nechcete soutěžit. Bude na vás čekat večer plný inspirace v HR marketingu, ukázky projektů a budete moct hlasovat o nejlepší kariérní video v diváckém hlasování People's Choice. Dále se můžete těšit na bohaté pohoštění a afterparty s kapelou Electrophonix. Večerem provede moderátorka Soňa Porupková. Vstupenky si můžete zakoupit na vstupenky.raawards.cz

Neváhejte s registrací a zabojujte o prestižní ocenění.

 


 

Nepromeškejte šanci vyhrát prestižní ocenění, možnost rozšířit povědomí o vaší značce a stát se inspirací pro trh. Deadline odeslání přihlášky je 14. 3. 2023. Registrujte se na www.raawards.cz

 

S případnými dotazy se prosím obracejte na Denisu Valentovou z Recruitment Academy (denisa.valentova@recruitmentacademy.cz).

 

partners

 

 

Poslední aktualizace úterý, 25 duben 2023 15:08
Petra Vrbová

Petra Vrbová

email: petra.vrbova@goodcall.eu

SOCIAL PROFILE
linkedin

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz