Menu

Staňte se moderním a efektivním recruiterem

 • Autor článku  José Kadlec
Staňte se moderním a efektivním recruiterem Staňte se moderním a efektivním recruiterem

Svět vyhledávání a náboru zaměstnanců, tedy recruitment, se zásadně mění a prochází rapidním vývojem. Klasické tradiční náborové techniky nefungují a zaměstnavatelé zápasí s nedostatkem talentů, kvalifikovaných pracovníků, s demografickým vývojem a nízkou mobilitou pracovní síly. To vše je navíc ovlivněno novou a mladou generací v produktivním věku (tzv. Generation Y) na pracovním trhu a obrovským vlivem technologií - zejména sociálních medií.

Naší vizí je pomáhat organizacím využívat nejnovější trendy při vyhledávání talentů a získávat konkurenční výhodu adaptací nových trendů, technologií a postupů. Transformovat rychle se měnící trendy na konkurenční výhodu je výzvou dnešní doby.

Recruitment Academy, akademie pro recruitery, je nová moderní organizace, která vznikla s cílem nabídnout studentům a čerstvým absolventům práci v oblasti vyhledávání a náboru zaměstnanců. Může se stát prvním krokem pro ambiciózní studenty získat práci v oblasti náboru, recuitmentu, obecně v oblasti lidských zdrojů (HR).

Na druhé straně Recruitment Academy nabízí koncovým zákazníkům (tj. zaměstnavatelům, personálním agenturám i neziskovým organizacím) HR služby vyškolených expertů, absolventů akademie, kteří ovládají nejnovější techniky a nástroje pro efektivní recruitment.

Cílem Recruitment Academy je zvyšovat úroveň a kvalitu služeb v oblasti vyhledávání a náboru zaměstnanců. Personální agentury jsou často kritizovány za nízkou kvalitu práce s uchazečem a bohužel často i se samotným klientem, kterému zaměstnance dodává. Náš revoluční model bude vychovávat nové talenty v oblasti náboru a zásadně změní postavení agentur práce na pracovním trhu. Absolventi naší akademie budou nejlépe reprezentovat obor moderního recruitmentu a udávat mu další trend.

Naši studenti používají nejnovější techniky při vyhledávání talentů a jsou koučováni těmi nejlepšími recruitery a HR manažery z oboru. Hlavní nástrojem našich recruiterů jsou sociální média a Internet. Jejich trénink obsahuje intenzivní osobní práci s uchazeči o pracovní pozici. To vše pod dohledem nejzkušenějších recruitment konzultantů a odborníků na lidské zdroje. V našem týmu pracují lidé s nadšením pro svůj obor a s chutí věci měnit.

Více informací:

www.recruitmentacademy.cz

Poslední aktualizace pátek, 03 červenec 2015 10:54
José Kadlec

José Kadlec

 • - Nekonvenční headhunter a talent sourcing architect
 • - Zakladatel společností GoodCall a Recruitment Academy
 • - Autor knihy People as Merchandise: Crack the Code to LinkedIn Recruitment
 • - Instruktor video kurzu Recruitment Engineering a kurátor recruitment show Hireconomics
 • - První oficiálně certifikovaný LinkedIn recruiter ve střední a východní Evropě

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
 • ČT1
 • Hospodářské noviny
 • Forbes ČR
 • e15
 • Mladá fronta DNES
 • ihned.cz