×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 360
Menu

RA Awards 2016: V hlavní roli HR marketing na té nejvyšší úrovni

  • Autor článku  
Recruitment Academy Awards 2016 Recruitment Academy Awards 2016

Kdo pravidelně sledoval příspěvky na blogu HR Mixer, ten již netrpělivě čekal na vyhlášení vítězů o nejlepší kariérní video a stránky roku 2016, kterými se v kategorii video stal Tipsport a v kategorii stránky společnosti Deloitte. Druhý ročník soutěže, která na území České republiky nemá obdoby, přilákal firmy světových i lokálních jmen. Celkem o titul bojovalo 30 společností - 18 kariérních stránek a 12 videí. Slavnostní vyhlášení, nesoucí jméno Recruitment Academy Awards 2016, proběhlo za přítomnosti většiny členů akademické rady RA i hostů z řad přihlášených firem. Kompletní seznam přihlášených firem a odkazů, na kterých si můžete prohlédnout jejich kariérní počiny, naleznete na konci této reportáže. 

DSC 1755

Ve čtvrtek 3. listopadu 2016 se na "základně" Recruitment Academy na Václavském náměstí 1 sešlo téměř 100 lidí - HR a marketing manažeři firem různých zaměření, oborů a velikostí. Jedno téma však spojovalo všechny - oslovit na trhu práce vhodného kandidáta je nesmírně těžké a společnost musí být při náboru inovativní, krok před konkurencí, ale hlavně musí kandidáta zaujmout. Časy, kdy se do firmy hrnuly desítky životopisů a žádostí o pohovor jsou (nenávratně?) pryč. Pokud už je vaše společnost pro uchazeče o práci natolik zajímavá, že se vás rozhodne vyhledat na internetu, nesmíte jeho zájem ani na sekundu ztratit. Firmy, které si tuto situaci uvědomují, investují do originálních náborových videí a profesionálních kariérních stránek mnoho času a prostředků. Recruitment Academy se proto již druhým rokem rozhodla ty nejlepší z nich ocenit titulem - Kariérní video a Kariérní stránky roku. Volba vítěze byla velmi náročná. Každý člen akademické rady Recruitment Academy, v čele s Janem Mühlfeitem, svůj hlas udělil svému favoritovi.

DSC 2069

Společnost Deloitte měla z ocenění jejich kariérních stránek www.jsmedeloitte.cz nefalšovanou radost. Jak se můžete sami přesvědčit jen letmým prohlédnutím, do vybudování jejich kariérního webu dal každý ze zaměstnanců kus sebe - ať už mluvíme o personifikovaných profilech šéfů jednotlivých oddělení, interaktivním "hadím" schéma vaší budoucí kariéry od juniora po partnera nebo autentických videích, která vám opravdu dají pocit, že jste nahlédli pod pokličku společnosti z velké čtyřky. Deloitte vystoupil ze škatulky "nepřátelského", neosobního korporátu ve velkém stylu. Gratulujeme!

DSC 2075

O videu "IT lov" společnosti Tipsport, pod které se podepsal také kariérní showroom Proudly, jste již určitě slyšeli. Jak by také ne - reálné kulisy video našlo mimo jiné přímo v žižkovské budově Vysoké školy ekonomické v Praze. Netradiční, lehce skandální, drzé, vtipné, přes čáru,... Jaká další přirovnání videu dáte? To je jen na vás. Ať už se zařadíte do skupiny jeho fanoušků či kritiků, nemůžete mu upřít jednu, tu hlavní vlastnost - že ve vaší paměti rozhodně nezapadne. I proto se Tipsport stal oprávněným držitelem ocenění nejlepší kariérní video roku 2016. Lovu zdar!

Screen Shot 2016-11-07 at 00.20.14

Děkujeme všem firmám, které se do ročníku 2016 přihlásily a přejeme mnoho štěstí při výběru těch nejlepších budoucích kolegů do jejich týmů. Již nyní se však těšíme na ročník 2017 - které firmy se rozhodnou změnit tvář svých společností v internetovém prostředí? Jaká náborová videa se stanou vzorem pro ty budoucí? A co vy - není na čase přehodnotit směr vašeho HR marketingu? Sledujte příspěvky na HR Mixéru a budete v obraze. Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným:

Kariérní stránky:

 

Kariérní video:

Poslední aktualizace úterý, 09 duben 2019 13:08

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz