Menu

Jaké ceny si odnesou vítězi na Recruitment Academy Awards 2019?

Čas letí jako voda a galavečer 5. ročníku Recruitment Academy Awards se koná již za pár dní. Ti z vás, kteří se soutěže účastní, si už možná v hlavě představují, jak jdou za velkého potlesku na pódium přebrat cenu za 1. místo. Tak abychom vám to snění ještě zpestřili, zde si můžete přečíst, jakou konkrétní cenu si možná právě vy odnesete ve vaší kategorii.

V každé z 6 kategorií nejprve vyhlásíme 5 finalistů, následně držitele 3. a 2. místa a nakonec celkového vítěze, který si odnese hlavní cenu. Kromě Recruitment Academy poskytli ceny do soutěže i následující sponzoři:

Screenshot 1

A zde už si můžete přečíst, jaké výhry budeme předávat v jednotlivých kategoriích:

1. Náborová kampaň roku

Výherce obdrží 2 ceny od společnosti Wellnessia. První je Wellbeing workshop pro 18 účastníků se 2 lektory, spojený s ochutnávkami a občerstvením, druhou cenou je workshop určený pro HR týmy zaměřený na analýzu zaměstnaneckých benefitů a práci s tzv. Wellbeing mapou. Další detaily si můžete poslechnout v rozhovoru s majitelkou a HR managerkou Wellnessia.

2. Pracovní inzerát roku

Firma s nejlepším pracovním inzerátem se může těšit na cenu od společnosti LMC v hodnotě 60 tisíc Kč a bude jí buď reklamní banner na titulní straně portálu jobs.cz nebo 2 bannery na webu prace.cz – na titulní straně a u výpisu pozic dle kraje.

3. Referral program roku

Náš generální partner LMC zastřešuje v letošním ročníku 2 kategorie. Obdarují i výherce Referral programu roku zvýrazněním firemního profilu na Atmoskopu na půl roku v hodnotě 30 tisíc Kč. Více se dozvíte v rozhovoru s Jaroslavem Frantou z LMC.

4. Kariérní video roku – malé a velké firmy

Sponzorem kategorie Kariérní video roku je společnost Proudly. Vítěz jak z malých, tak velkých firem obdrží poukaz na video Culture+ v hodnotě 50 000 Kč.

5. Kariérní stránky roku – malé a velké firmy

Sodexo, hlavní partner soutěže, předá své ceny v rámci kategorie Kariérní stránky roku vítězům mezi malými i velkými firmami. Budou to jejich 2 digitální produkty – kartička Multi Pass CARD a půlroční předplatné karty ActivePass. Více si poslechněte přímo od CEO Sodexo.

6. Recruiter roku

Recruiter roku 2019 získá vstupenku na Sourcing Summit Europe 2020 v Amsterdamu, jednu z největších náborových konferencí.

Každý vítěz navíc obdrží zdarma předplatné HRnews, kosmetiku od firmy Asklepion, účast na jednom z modulů HR Akademie od FlexJobs a poukaz pro 1 účastníka na čtyřdenní kurz RACR® - Recruitment Academy Certified Recruiter v Recruitment Academy.

Nezapomeňte, že na letošním ročníku budete mít také nově možnost živě hlasovat o nejlepším kariérním videu a tak zjistit, jestli máte stejný názor jako odborná porota. Chcete být u toho i se svými kolegy? Tak si co nejrychleji pořiďte vstupenky, už jich moc nezbývá. Těšíme se na vás 21. listopadu v LaFabrika.

Poslední aktualizace pátek, 29 listopad 2019 09:44

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz