Menu

Najděte své místo v IT s OKškolení

Chcete rozšířit své IT vědomosti a dovednosti, ale nevíte, kde začít? S OKškolení jste na správné adrese. Platforma OKškolení vám nabízí široké spektrum IT kurzů, které vás posunou na další úroveň. Využít můžete i příspěvek od Ministerstva práce a sociálních věcí, který činí 50 000 Kč! 

OKškolení je tu pro všechny, kdo touží po osobním a profesním rozvoji. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, kurzy jsou navrženy tak, aby vás motivovaly, bavily a přinášely viditelné výsledky. 

Proč se vzdělávat v IT

IT je dynamická oblast, která se neustále rozvíjí o nové technologie, nástroje a inovace. Se stále rostoucí digitalizací a automatizací roste i poptávka po IT odbornících, kteří se těší atraktivnímu platovému ohodnocení. Navíc mnoho IT pozic umožňuje práci na dálku, což dává pracovníkům větší flexibilitu a možnost skloubit práci s osobním životem.

Co dělá OKškolení skutečně unikátním


Přístupnost
a flexibilita

S OKškolením můžete studovat podle svých potřeb buď ve skvěle vybavených učebnách, nebo online. Kurzy jsou vedeny zkušenými odborníky prověřenými praxí, kteří vás provedou tématy snadno a srozumitelně. Díky skvělému zázemí OKsystem (mateřské IT firmy) budete pracovat na nejmodernějších počítačích a budete se školit na příkladech načerpaných přímo z praxe. Pokud se kurzu zúčastníte osobně, budete mít pohodlí včetně obědů a vynikajícího občerstvení v jídelně, umístěné jen pár kroků od učebny.


Témata kurzů:

- Jsem administrátor

- Jsem databázový specialista

- Řeším bezpečnost

- Jsem uživatel

- Jsem vývojář


Využijte příspěvek od státu

Ministerstvo práce a sociálních věcí vám poskytne finanční dotaci ve výši 82% ze 100% ceny zvoleného kurzu. Částku 50 000 Kč lze čerpat v průběhu následujících tří let. Podmínkou je přihlášení na kurz přes webové stránky Úřadu práce (www.uradprace.cz) a osobní datové schránky.

Kde OKškolení najdete

 

Školení probíhají v Praze, Brně, Ostravě nebo online.

 

Nenechte si ujít příležitost! Navštivte webovou stránku: https://www.okskoleni.cz/dalsi-sluzby/jsem-v-kurzu


1200x628-new-s-cta

 

 

Poslední aktualizace pondělí, 21 srpen 2023 10:01

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz