Menu

Inspirujte se v HR marketingu na prvním RAA Winners Summit 2023

Připravte se na jedinečnou příležitost, která vám otevře dveře do světa HR marketingu! 

3. října 2023 se v Praze uskuteční první Recruitment Academy Awards Winners Summit. Událost je vyvrcholením soutěže Recruitment Academy Awards, která každoročně oceňuje ty nejlepší HR marketingové projekty. Pokud vás zajímá, jak vznikají originální náborové kampaně, nechte se inspirovat příběhy letošních vítězů.


Recruitment Academy Awards je uznávanou soutěží v oboru HR, která vyhlašuje a oceňuje nejlepší náborové strategie a inovativní přístupy v oblasti náboru zaměstnanců v České republice a nově i na Slovensku. Tato soutěž klade důraz na práci firem, které mění svět HR marketingu.


Recruitment Academy Awards Winners Summit 2023 bude prvním společným setkáním vítězů této prestižní soutěže. Během Summitu budou vítězové prezentovat své projekty a podělí se o tajemství svých úspěchů. Můžete se těšit například na inspiraci od týmu Policie ČR, který zvítězil v kategorii Kariérní video roku - velké společnosti s kreativní kampaní "Práce 158x jinak". Dalšími úspěšnými firmami, které budete moci poznat, jsou Effectix.com, Qest technologies, AERO Vodochody, Lidl, Revolgy, Henkel Slovensko, KONPLAN a Applifting.


 „Jsme nadšení, že můžeme přivítat vítěze Recruitment Academy Awards na tomto jedinečném Summitu. Chceme, aby tato akce byla inspirativním a motivačním zážitkem pro všechny účastníky,“ řekl José Kadlec, CEO Recruitment Academy.


RAA Winners Summit 2023 bude příležitostí k sdílení zkušeností a zkoumání budoucnosti HR marketingu. Akcí vás provede Blake Wittman, komerční ředitel skupiny GoodCall, Recruitment Academy a Datacruit. Partnerem akce jsou OKsystem, OKbase, Edenred Česká republika a Happenee. 


Nezmeškejte tuto jedinečnou možnost a přijďte se nechat inspirovat od těch nejlepších! Vstupenky na akci můžete zakoupit zde.

   

                         

Petra Brabencová

Petra Brabencová

 

email: petra.brabencova@goodcall.eu

SOCIAL PROFILE
linkedin

 

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz