Menu

Lidský kapitál 2023 zaostří na měnící se potřeby lidí a firem uprostřed výzev současné doby

Víc než dvě třetiny personalistů si myslí, že jejich zaměstnanci jsou s benefity spokojení. Realita je však dost odlišná a v posledních letech spokojenost zaměstnanců klesá. O jaké benefity mají ve skutečnosti největší zájem? A jak si stojí české firmy v globálním měřítku nejsilnějších trendů na poli lidských zdrojů? I o tom budou diskutovat dvě desítky expertů z oblasti HR 20. září v České národní bance na konferenci Lidský kapitál z produkce společnosti Blue Events.

Šestý ročník konference opět nabídne nabitý program pro odborné publikum z řad HR, majitelů a jednatelů firem, který hledá průsečíky naplnění potřeb zaměstnanců a prosperity firem.

Jeden z programových bloků se zaměří na proces změny mindsetu zaměstnanců v oblasti využití technologií. Publikum se bude dále moci inspirovat konkrétními příklady, jak může být HR nositelem implementace nových technologických nástrojů pro zefektivnění hiringu nebo jak velké riziko z pohledu kyberbezpečnosti pro firmu nese každý jednotlivec ve firmě. Komplexní pohled na technologie doplní vedoucí socioekonomického think-tanku Smart Society při Mendelově univerzitě v Brně Martina Rašticová se závěry studie věnované technostresu.

Program také zaostří na to, jak konkrétně můžou ti, kdo rozvíjí lidi v byznysu, posunout i celospolečenská témata. A to v oblasti zaměstnaneckých exekucí díky Radku Háblovi, autorovi Mapy exekucí a zakladateli Institutu prevence a řešení předlužení (stojí za úspěšnou dokumentární sérií České televize V exekuci) a dále také v oblasti vzdělávání díky Martinu Kozlovi z organizace Učitel naživo.

Publikum se bude moci seznámit také s aktuálními daty z trhu práce od Tomáše Ervína Dombrovského nebo praktickými příklady z oblasti employer brandingu. Panelovou diskusi, ve které se sejdou zástupci HR a vedení firem Abydos, Družstevní závody Dražice, GZ Media, Ikea, Nestlé Česko nebo Notino bude moderovat a celým dnem provede Michael Rozsypal.

 

Konference Lidský kapitál otevírá strategická témata související s lidmi v práci s cílem akcentovat jejich roli pro celkovou prosperitu firem. Blue Events ji organizuje s podporou partnerů v čele se společností Deloitte.

Kontakt:
Kateřina Paterová
+420 776 117 282

katerina.paterova@blueevents.eu
www.blueevents.eu

Paticka LK 500 x 200 px

 

Poslední aktualizace čtvrtek, 07 září 2023 11:23

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz