Menu

Microsoft online a zdarma vzdělává zájemce o byznys aplikace v GoodCall MS akademii

  • Autor článku  Petra Vrbová

  

Microsoft ve spolupráci s GoodCall rozšiřuje povědomí a znalosti v oblasti byznys aplikací a to nabízí primárně zdarma nebo formou zvýhodněných  placených kurzů v rámci Microsoft akademie pro byznys aplikace. Její absolvování vám pomůže proniknout do světa moderních technologií, získáte důležité IT znalosti, zlepšíte si vaše prezentační a prodejní dovednosti, začnete si formovat svoji osobní značku, využívat sociální sítě k vytváření kontaktů a hlavně se seznámite se způsobem agilního myšlení, které se vám bude hodit v životě i v práci.

Pro koho je Microsoft akademie určená

Absolvování kurzů microsoft akademie poskytuje unikátní příležitost v oblasti osobního i profesního rozvoje. Je určená nejen obchodníkům, manažerům, konzultantům a vývojářům podnikových aplikací, ale i všem zájemcům o technologie a oblast IT. Microsoft akademie vám pomůže stát se expertem na technologie, které firmám pomáhají v efektivitě a růstu. Získáte také přístup k nejnovějším materiálům, vzdělávacím procesům a postupům společnosti Microsoft.  Akademie je vhodná také pro studenty, kteří chtějí být před ostatními absolventy univerzit o krůček napřed při hledání práce.

Kurzy - certifikace - nové pracovní příležitosti 

Celý koncept Microsoft akademie je založený na 3 krocích, jejichž cílem je otevřít absolventům kurzů a držitelům certifikací dveře k pracovním příležitostem u předních společností. Vzděláním můžete postupovat následovně:

  • - na stránkách Akademie si nyní můžete přímo projít online moduly a postupně se propracovat ke kurzům nazvaným Příprava na certifikaci
  • - tyto kurzy jsou nabízeny zdarma a všem absolventům je následně poskytován voucher na mezinárodní certifikaci také zdarma!
  • - absolvováním jednotlivých modulů a získáním MS certifikace se můžete státprofesionálem v oblasti MS byznys aplikací a můžete získat vysněnoupráci u jednoho z Microsoft partnerů. 

Oblasti osobního rozvoje

Pusťte se do první vzdělávací cesty - Chci začít - a postupně směřujte k první certifikaci. Pokud jste již pokročilý odborník, vyberte si cestu obchodníka nebo konzultanta a získejte další certifikace.

 

 

CHCI ZAČÍT

 

Začněte hned první oblastí, a to úvodem do byznys aplikací. Dozvíte se více o Dynamics 365, osobním brandu a marketingu, Agile Mindset, B2B social selling a mnoha dalších oblastech. Celý modul zakončíte získáním celosvětově uznávané certifikační zkoušky MB-910 nebo MB-920.

 

CHCI BÝT OBCHODNÍKEM

 

V této oblasti kurzu se naučíte novému přístupu prodeje byznys aplikací, kde se snoubí softwarová podpora s agilním přístupem obchodníka. Dozvíte se zde také více o Agilní přístupu v oblasti (Pre-)Sales, osobním marketingu, B2B social sellingu a také o využití oborových akcelerátorů.

 

CHCI BÝT KONZULTANTEM

 

V konzultantské oblasti kurzů na vás čeká hned několik variant, a to konzultantství pro  prodejní procesy péči o zákazníky, péče o zákazníky, digitalizace procesů, byznys procesy, řízení projektů a zdrojů firmy a ekonomika a finanční zdroje firmy.

 

 


 

Využijte této šance absolvovat online zdarma kurzů od Microsoft. Získáte nejen komplexní vzdělání včetně certifikací, ale také se o vás firmy poperou. Z partnerů Microsoft se vám otevírají dveře k nové práci třeba u společnosti Autocont, Actum Digital, Konica Minolta Ortex, Allium, kWare a další. Přejeme vám hodně štěstí v novém prostoru pro online vzdělávání v oblasti byznys aplikací.

 

 

Poslední aktualizace středa, 21 červenec 2021 17:31
Petra Vrbová

Petra Vrbová

email: petra.vrbova@goodcall.eu

SOCIAL PROFILE
linkedin

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz