×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 359
Menu

Představujeme vám naši nejnovější posilu, Zuzku Durňákovou.

  • Autor článku  

Zuzka má, jako nejnovější přírůstek do naší GoodCall party, na starost pozice, ve kterých využije svou vášeň pro cizí jazyky. Je naší multilingual recruiterkou.

Zálibu pro jazyky, především pak pro němčinu, se u Zuzky objevila už na střední škole. Každé prázdniny trávila pobytem v Německu a Rakousku, kde zlepšovala své jazykové schopnosti. I díky tomu se za 4 roky vypracovala z nulové jazykové úrovně na úroveň C1, kterou následně doložila složením jazykového certifikátu Deutsches Sprachdiplom. Po dokončení střední školy a po dlouhém rozhodování mezi následným studiem psychologie, či designu Zuzka nastoupila na univerzitu Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Po úspěšném dokončení bakalářského studia v oboru psychologie jí nastalo další rozhodování a to v pokračování magisterským studiem buď ve Vídni, nebo v Praze. Láska k městu rozhodla, že dalších několik let Zuzka objevovala právě krásy Prahy a dokončila magisterské studium psychologie na pražské Univerzitě Karlově.

Během čtvrtého ročníku Zuzka začala pracovat v personální agentuře LegalJobs, kde ze začátku měla na starost sourcing kandidátů na právnické pozice, zanedlouho však byla povýšena na pozici konzultanta/recruitera, kterou ve firmě zastávala jako jediná. Její denní práce představovala získávání nových klientů, business development, péči o stávající klienty, budování korporátní značky i etablovaní společností na trhu s konkurencí.

K nám do GoodCallu se rozhodla přihlásit, aby ukojila svůj hlad po osobním růstu a využila svou perfektní znalost angličtiny a němčiny. Sama říká, že je u nás více než spokojená a především ji baví naše hravá firemní kultura, do které perfektně zapadla.

Mezi její koníčky patří cestování, sport (hlavně in-line brusle a plavání), relax u moře, dobré jídlo a víno. Zuzka je hodně společenská a inspiruje ji společnost nových lidí, což jsme poznali i s jejím příchodem do kanceláře, kterou ještě více rozzářila.

 

 

Poslední aktualizace pondělí, 13 červen 2016 14:52

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz