Menu

S čím jedou Češi reprezentovat na Sourcing Summit do Amsterdamu?

Josef Kadlec Josef Kadlec

 Sourcing Summit Europe #SOSUEU se bude konat již za týden, tedy 23. a 24. září v Amsterdamu. Sjedou se tam ty největší špičky světové talent sourcing scény včetně influencerů jako Glen Cathey, Irina Shamaeva, Jonathan Campbell, Jim Stroud, Matthew Jefferey, Balays Paroczay, Bill Boorman a samozřejmě i Josef Kadlec. Prakticky ve světě nenajdete nadupanější talent sourcing akci než je tato.

S čím se letos budou snažit zaujmout Češi?

Josef Kadlec bude reprezentovat společnost GoodCall a Recruitment Academy a byl mu na této akci vyhrazen prime time v první den konference. Téma je hodně originální a v HR rozhodně nečekané. Název přednášky je Talent Hacks: Pushing The Frontiers of Sourcing Talent. Josef v ní bude ukazovat, jaká kouzla se dají dělat s telefonem v síti GSM a jak sourcovat kandidáty, kteří se třeba ani nepohybují aktivně online. Ukáže také jakou budoucnost nám v recruitmentu může přinést sensory - tzv. beacony. Bude to velmi praktické a velmi technické.

Josef také druhý den povede LinkedIn workshop a představí novou metodologii sourcování lidí právě na síti LinkedIn, se kterou už vám nikdy žádný kandidát neuteče. Jistě vám ji představí i v nějakém svém dalším článku nebo videu.

Na konferenci se z České republiky představí také Tyler Golden Šiprová ze společnosti Red Hat, která sídlí v Brně. Její téma přednášky je Community Sourcing: Harnessing the power of communities to source exceptional talent.

Další Češkou, kterou uvidíte na pódiu, je Natalie Záhorská, která vystoupí s Matthew Jeffereym, oba ze společnosti SAP, a to na téma Sourcification - Embracing the Future of Sourcing in the Present.

Další přednášky naleznete na agendě #SOSUEU.

Bohužel pro účastníky, akce je již téměř měsíc vyprodána, takže nezbývá než sledovat hashtag #SOSUEU, kde uvidíte postřehy účastníků i řečníků, fotky a možná i samotné prezentace.

 

Poslední aktualizace středa, 16 září 2015 10:07

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz