Menu

GoodCall Morava - specialisté na technický recruitment

GoodCall Morava - specialisté na technický recruitment GoodCall Morava - specialisté na technický recruitment

Společnost GoodCall zabývající se recruitmentem a specializující se zejména na využití sociálních sítí a moderních technologií v oblasti náboru rozšiřuje svou působnost na severní a střední Moravu. Její recruiteři a hledači talentů nyní rozhazují své sítě kromě Prahy také v moravských městech, například v Ostravě, ve Zlíně, v Olomouci… „Naši zaměstnanci mohou pracovat odkudkoli a nejsou tedy vázáni nějakou kamennou pobočkou v konkrétním městě. Tým na Moravě se pak zaměřuje především na nábor technických specialistů z automobilového a strojírenského průmyslu,“ říká Eva Navrátilová, partner společnosti GoodCall. 

Pro moravský region bylo zřízeno vlastní Virtual Talent Sourcing Centre, které umožňuje velmi rychlé vyhledávání vhodných kandidátů a doslova nepřetržitý přísun nových kontaktů a příležitostí. „Naším cílem je provádět recruitment v reálném čase. To znamená, že kolegové v centru jsou k dispozici opravdu dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu, a mohou tak konstantně oslovovat potenciální kandidáty, ať už aktivní, nebo ty pasivní. Neomezený provoz centra je možný díky cílenému využívání flexibilních pracovních úvazků a alternativních forem zaměstnávání,“ dodává Eva Navrátilová. 

Technologickou podporu recruiterům společnosti GoodCall zajišťuje vývojové IT středisko v Praze, které jim dodává moderní softwarové nástroje umožňující okamžitou a efektivní interakci s kandidáty. Kontinuální vzdělávání náborářů v nových trendech a jejich následnou certifikaci zaštiťuje Recruitment Academy, přičemž školicí programy i certifikace jsou určeny i odborné veřejnosti.

Poslední aktualizace pátek, 31 červenec 2015 13:29

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz