Umělá inteligence pro personalisty

Personalista hraje klíčovou roli v péči o zaměstnance a optimalizaci pracovního prostředí. V dnešní éře rychlého technologického rozvoje mají personalisté k dispozici nový nástroj, který může revolučně změnit způsob, jakým provádějí svou práci - umělou inteligenci (AI).

Pokud se využije správně, může mít umělá inteligence (AI) zásadní dopad na oblasti HR a recruitmentu. To zahrnuje automatizaci rutinních úkolů, výběr vhodných kandidátů, předpovídání úspěšnosti, personalizovanou komunikaci, analýzu dat týkajících se pracovního prostředí, podporu začleňování nových zaměstnanců, zlepšení diverzity a inkluzivity, kontinuální zpětnou vazbu na výkon, chatboty pro komunikaci se zaměstnanci. Celkově má AI potenciál výrazně zvýšit efektivitu a kvalitu procesů v oblasti lidských zdrojů a přinášet lepší nástroje a podporu po celou dobu jejich pracovního cyklu.

Recruitment Academy představuje nový kurz "Umělá inteligence pro personalisty"

Zajímáte se, jak tato revoluční technologie může proměnit způsob, jakým hledat, vybírat a spolupracovat s talenty? Chcete získat hlubší pohled na výhody umělé inteligence v personálním managementu a naučit se efektivněji využívat AI nástroje ve vaší práci? Připravte se na budoucnost personálního řízení, přihlaste se na kurz a staňte se průkopníkem v oblasti personálního řízení díky umělé inteligenci!

Kurz je tu pro všechny, kteří chtějí prakticky prozkoumat aktuální možnosti umělé inteligence a naučit se, jak ji efektivně uplatnit v každodenní práci personalisty. Čeká na vás intenzivní a prakticky zaměřený workshop, kde si budete moci vše vyzkoušet přímo na místě. Kurzem vás provede José Kadlec, který se umělou inteligencí zabývá již několik let.

Na kurzu se dozvíte, jak AI využít v oblastech:

Popis pracovní pozice a místa
Vytváření recruitment strategie
Talent Sourcing
HR marketing a employer branding
Pracovní pohovory
Candidate experience

Po absolvování kurzu budete umět zvýšit vaši efektivitu pomocí AI nástrojů, využívat prakticky hlavní zástupce současného AI jako ChatGPT a Midjourney, používat několik desítek aplikací a pluginů, které fungují samostatně nebo se na ChatGPT, Midjourney, Stable Diffusion, DALL-E, aj., pochopíte, jak generativní umělá inteligence funguje, takže budete umět lépe zadat, co si přejete a budete zároveň více spokojeni s výstupy a zvládnete aplikovat okamžité změny k progresivnímu využívání nejmodernějších technologií.

Kurz je určen pro všechny, kteří si chtějí prakticky osahat současné možnosti umělé inteligence a jak ji využít v denní praxi personalisty. Rozhodně nečekejte teoretickou přednášku, ale megapraktický workshop, kde si vše vyzkoušíte.

Poslední aktualizace úterý, 22 srpen 2023 09:37

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz