Menu

Recruitment Academy pořádá slevový HR koktejl týden l 21. - 30. 6. 2021

 

Získejte slevu na Full Pass Digital HR Leaders a každý kurz vás může stát jen 151 Kč!

 

Přivítejte léto s koktejlem plný slev na balíček 30+ HR kurzů Digital HR Leaders od Recruitment Academy! Od 21. do 27. 6. si můžete pořídit tento jedinečný balíček kurzů se slevou až 35 %! Recruitment Academy pro všechny zlevňuje Full Pass o 20 % a k tomu si můžete ještě „vylosovat“ svůj koktejl, který vám přinese dalších 5 - 15 % z ceny dolů!

 

Plná cena Full Passu je 6 970 Kč. Pokud získáte nejvyšší možnou slevu, cena Full Passu se vám sníží na skvělých 4 530 Kč, to znamená jen 151 Kč za každý kurz! 

 

 

Jak získat nejvyšší slevu?

 

Stačí, když si na této stránce najdete video, kde se vám postupně na jednotlivých koktejlech ukážou výše slev, a to mezi 5 a 15 %. Zastavte si video na své slevě, zapamatujte nebo vyscreenujte si svůj promo kód a ten pak vložte do políčka Promo kód pro další slevu na webu http://webinar.recruitmentacademy.cz/HR-koktejl.

 

 

Co vás vlastně v Digital HR leaders čeká?

 

Budete se moci vzdělávat z pohodlí vašeho domova po boku 15 renomovaných specialistů. Mezi 30 školeními objevíte kurzy z oblasti sociálních sítí v HR, recruitmentu, automatizace nebo osobního rozvoje a brandingu.

 

Naučíte se třeba, jak na techniky recruitmentu na sociálních sítích s Josém Kadlecem, jak lákat kandidáty pomocí inbound recruitmentu s Matějem Matolínem, nebo se dozvíte od Petry Nulíčkové, jak se stát moderním HRistou a jak mít dokonalý LinkedIn profil s Anetou Kořínkovou. Dále vás Jan Ženatý a Filip Lepier provede tématikou náročných rozhovorů a zpětnou vazbou, vyjednáváním, conflict managementem a přesvědčivou komunikací a mnoha dalšími!

 

fun

 

Navíc prvních 20 zájemců o zlevněný Full Pass získá ZDARMA KNIHU Josého Kadlece v hodnotě 249 Kč - Jak na virtuální školení, což je 100stránkový průvodce současnými video technologiemi, které lze využít pro online vzdělávání od online coachingu, webinářů, mikroučení, webcastů až po kurzy ve virtuální a rozšířené realitě.


Vyberte si svůj koktejl a s ním slevu na váš Full Pass! Jen do neděle 27. 6.!

 

Poslední aktualizace pondělí, 28 červen 2021 15:36
Petra Vrbová

Petra Vrbová

email: petra.vrbova@goodcall.eu

SOCIAL PROFILE
linkedin

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz