Menu

Online kurz 7. 6. | Budování úspěšných týmů

Online kurz Budování úspěšných týmů vznikl kombinací globálních zkušeností Jana Mühlfeita, bývalého prezidenta Microsoftu pro Evropu, který v této firmě strávil 22 let a kapitána českého basketbalového týmu, Pavla Pumprly, který uspěl na Mistrovství světa, kde obsadil 6. místo.

Školení je pohledem vrcholového sportovce, který uspěl na nejvyšších soutěžích a člověka, který byl dlouhodobě úspěšný v byznysu na to, jak se budují úspěšné týmy a jak se úspěšné týmy vedou. 

Přihlásit se na kurz

 

CO SE NA KURZU NAUČÍTE

1. část:Sebepoznání - kdo jste a jakým způsobem fungujete, abyste mohli lépe porozumět ostatním

2. část:Smysl organizace - jaká je mise organizace, co to je vize a jakým způsobem se lidé inspirují

3. část:Jak sebudují vztahy v jakémkoliv týmu, ať už jde o tým sportovní, byznysový nebo například umělecký a na čem vztahy závisí

    • 4. část: 4 energie - fyzická, emocionální, mentální a spirituální, které jsou pro vás důležité individuálně, ale i celkově pro tým
 

KDO KURZ POVEDE

Jan Mühlfeit

Globální stratég, mentor, kouč a autor bestsellerů The Positive Leader (Pearson 2016) / Pozitivní leader (Albatros Media 2017). Jeho osobním posláním je pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím po celém světě uvolnit jejich lidský potenciál. Ve spolupráci s Kateřinou Novotnou vytvořili kurzy pro rodiče, děti a studenty a napsali společně knihu Odemykání dětského potenciálu, která vyšla v září 2018 v Albatros Media. Jan pravidelně vystupuje na nejlepších univerzitách na světě jako je INSEAD, Cambridge, Imperial College,  Stanford, MIT , Harvard,  a mnoho dalších.
 
Pavel Pumprla
 

Profesionální basketbalista a motivační řečník. V roce 2019 byl kapitánem nejúspěšnější české basketbalové reprezentace, která se na Mistrovství světa v Číně umístila na 6. místě a je také držitelem 6 titulů mistra ČR. Své dlouholeté zkušenosti leadera ve sportu, doplněné o znalosti získané vystudováním oboru Business and Leadership na prestižní britské univerzitě, nyní předává v rámci svých motivačních přednášek. 

JAK SE ZÚČASTNIT
Na online kurz se můžete registrovat přímo na webu Recruitment Academy. Kurz bude nadále dostupný také ze záznamu, který není nijak časově omezený a budete k němu mít doživotní přístup.
 
Registrujte se ZDE.


 

Poslední aktualizace čtvrtek, 30 září 2021 09:57

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz