Menu

Recruitment Academy a GoodCall společně ve Varšavě

Na letošní aprílový den vyrazí Recruitment Academy a GoodCall do Varšavy, kde společně pořádají událost Social Recruiting & Sourcing Meetup se speciálním hostem. Tento event zahrnuje sérii prezentací od zkušených mezinárodních trendy-bořících profesionálů v recruitmentu a zároveň místních odborníků. Kromě zástupců Recruitment Academy a GoodCall se představí také Kasia Borowicz, specialistka na talent sourcing, vedoucí největší recruitmentové komunity v Polsku, školitelka a autorka blogu o recruitmentu.

Večer otevře řeč Blakea Wittmana, partnera v GoodCallu, o sourcingu a co to vlastně je a proč je tak důležitý. Posluchači se mimo jiné dozví, jak nejlépe nabírat na trhu s pasivními kandidáty a proč je práce s tímto trhem pro firmy tak cenná.

Další v pořadí se představí Josef „josé“ Kadlec, zakladatel GoodCall a Recruitment Academy, a rozebere, jak se dají spojit vývoje v technologii se všedními praktikami sourcingu. Jakožto bývalý softwarový inženýr a nyní již dlouholetý profesionál v rámci recruitmentu, dokáže José nejlépe vysvětlit, jak se moderní technologie jako umělá inteligence a virtuální realita mohou využít k inovování sourcingu a recruitmentu.

Třetí prezentaci večera povede již zmíněná Kasia Borowicz, která publiku nastíní sourcingové praktiky specifické pro Polsko, kde LinkedIn zdaleka není jediným bohatým zdrojem kandidátů. Situaci popíše ze své vlastní perspektivy, jakožto místního nadšence pro talent sourcing.

Večer zakončí Pavel Zahradníček, generální manažer polské pobočky GoodCallu, s prezentací, která odkryje unikátní náborové praktiky pro Polsko, jaká čísla se skrývají za zavedením talent sourcingu do náboru a výhody longlistů a shortlistů. Tohle všechno Pavel navíc ukáže na příkladu skutečné firmy.

Tento tříhodinový event je navíc zdarma a to není apríl. Všichni čtyři prezentující se již náramně těší a doufají v co největší návštěvnost a nám nezbývá než doufat, že se o své znalosti v budoucnosti podělí i s českým publikem.

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz