Menu

HR akce 2024

I tento rok vás čeká mnoho zajímavých HR akcí, na kterých si můžete rozšířit své znalosti, načerpat inspiraci a propojit se s dalšími odborníky z oboru. Podívejte se na přehled těch nejdůležitějších HR událostí a začněte si plánovat místo ve svém kalendáři. 

Recruitment Academy Awards 2024

Soutěž Recruitment Academy Awardspředstavuje nejlepší projekty v oblasti HR marketingu, employer brandingu a recruitmentu. Oceněné projekty slouží jako inspirace i výzva k akci pro ostatní společnosti. Projekty hodnotí nezávislá porota složená z odborníků z recruitmentu, HR, marketingu a dalších oborů a vybírá finalisty a vítěze v 7 různých kategoriích. Nenechte si ujít 9. ročník této prestižní soutěže a přijďte nasát kreativní atmosféru. Vstupenky jsou k dispozici od 
24. 1. 2024. Chcete se pochlubit i vy svým počinem? Nezapomeňte se registrovat do 15. 4. Slavností vyhlášení proběhne 30. 5. 2024.EVOLVE! Summit

I EVOLVE! Summit bude letos slavit 9. výročí. EVOLVE je evergreenem všech HR summitů a patří mezi nejnavštěvovanější HR a Recruitment Festival v rámci ČR/SR. Čeká vás nabitý program plný přednášek, workshopů, case studies nebo networkingu. Přijďte si rozšířit obzory a zlepšete své dovednosti v Brně 7. listopadu 2024.

 

HRKO 2024

HRKO je největší HR akcí v České republice, která se koná v Ostravě v aule Gong, kam se vejde až 1500 účastníků! Letošní HRKO se bude konat 17. října. Bude se na vás těšit přes 50 řečníků, kteří vám představí nejmodernější nástroje, digitální dovednosti a mnoho dalšího.

 

TIP: Stáhněte si zdarma nový HR Intelligence Report, který  odhaluje klíčové trendy a perspektivy na pracovním trhu.

Happiness@work

Připravte se na jubilejní desátou českou konferenci v oblasti leadershipu, která se koná 15. 10. 2024. Happiness@work je skvělou příležitostí setkat se s odborníky, kteří ví, jak rozvíjet firemní kulturu, jak motivovat lidi, jak zvýšit jejich produktivitu i jak být v jejich práci šťastnější.

Czech HR Summit 2024

Czech HR Summit je prestižní akce, která spojuje přední profesionály, odborníky a leadry v oblasti lidských zdrojů. Ročně přitahuje více než sto účastníků, kteří hledají nové perspektivy, řešení a příležitosti v rámci HR a personálního řízení.
Letošní ročník se bude konat 14.5.2024 v Praze a hlavním tématem bude "Umělá inteligence v HR ".

Další akce: 

Future of HR 2024 je online akcí, která je tu pry ty, kteří nemají čas na cestování.

Můžete se těšit na pestrou škálu prezentujících z celého světa. Akce se koná

20. - 21. května 2024.

Čeká vás také Career Expo 2024 s více než 10 000 návštěvníky a možností osobního oslovení tisíců kandidátů. 

V letošním roce není o HR akce opravdu nouze. Stačí si jen vybrat a vydat se čerpat inspiraci a know-how. A kdo ví? Třeba mezi řečníky bude jednou i vaše jméno.

 

Poslední aktualizace čtvrtek, 01 únor 2024 16:16
Petra Brabencová

Petra Brabencová

 

email: petra.brabencova@goodcall.eu

SOCIAL PROFILE
linkedin

 

Další v této kategorii: « 7 tipů, jak budovat lovebrand

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz