×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 360
Menu

Diskutujte s odborníky náboru vše, co vás zajímá. Už 13. září v Opero

  • Autor článku  

 

Pokud si nejste jisti, co si pod pojmem „unconference“ představit, zapište si do diáře 13. září a přijďte si tento druh akce zažít na vlastní kůži. V rámci neformálního setkání, které probíhá téměř každý týden v jiném evropském či světovém městě, můžete sdílet své zkušenosti a čerpat inspiraci, jak dělat moderní nábor, od kolegů ze světa interního, ale i agenturního náboru.

Zapomeňte na konference, kde od začátku do konce sledujete promítací plátno a desítky prezentací, kde jste při závěrečné výzvě k dotazům už tak unaveni, že nemáte chuť vaši účast dál prodlužovat. Aktivní zapojení do diskuze, rovnost všech řečníků s účastníky a chybějící power pointová prezentace je klíčem akce #truPrague, která je rozdělena do tří bloků – Agency, Inhouse, Show & Tell. Právě v posledním zmíněném bloku se můžete setkat například s Josefem Kadlecem a Milanem Novákem, zakladateli vzdělávací společnosti Recruitment Academy a recruitment agentury GoodCall.

Jak však napoví další jména řečníků, akce bude probíhat v angličtině, jelikož se jí zúčastní také spousta zahraničních hostů. Za všechny jmenujme například: Bill Boorman (zakladatele #Tru akcí), Adam Gordon (CEO, Candidate.ID), Glen Farrell (Managing Director, Source-Code) a další.

Ať už jste zkušený profesionál nebo se do oboru HR teprve hodláte vrhnout po hlavě, jistě vás potěší, že vstupenky na tuto akci se pohybují v rozmezí od 605 do 977 Kč. V krásných prostorách Opero se na setkání těšíme už 13. září!

 

Poslední aktualizace čtvrtek, 30 srpen 2018 16:11

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz