×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 358
Menu

Human Power Forum 2016 se neslo ve znamení nových technologií

  • Autor článku  

 

21. dubna 2016 v Praze proběhl již 16. ročník konference Human Power Forum. Téma Nejaktuálnější recruitment technologie a jak je využít k HR dominanci v ČR představil za GoodCall jeho CEO Blake Wittman spolu s Josefem Kadlecem, spoluzakladatelem Recruitment Academy. Ve své prezentaci se zaměřili například na to, které technologie nejvíce ovlivňují aktuální vývoj v oblasti recruitmentu a HR, nebo jak využít online nástroje pro získání pozornosti kandidáta.

Human Power Forum dokázalo přinést ucelený obrázek toho, jakými změnami dnes prochází oblast HR. Každý přednášející se zaměřil na nové trendy, technologie a inovativní nápady, které můžeme sledovat na poli lidských zdrojů. Milan Jasný, generální ředitel LMC, upozornil na to, že budoucnost vidí v personalizovaném a mobilním recruitmentu. Návštěvníci měli také možnost dozvědět se o HR a recruitment strategiích skrze případové studie známých firem, jako např. Sipral, Olympus nebo Škoda Praha. Blake s Josefem oslnili publikum prezentací nejnovějších technologií, které můžeme využít v modernímu recruitmentu a k rozvoji talentu. Součástí jejich přednášky pak byly i příklady přelomových marketingových kampaní v HR.

Po obědě získal slovo Petr Hovorka ze společnosti BrandBakers, který ve své přednášce poradil, jak zůstat věrný své značce a zachovat její autentičnost. V následujícím workshopu pak předal divákům know-how toho, jak porozumět ideji značky a soustavně ji budovat. Na závěr vystoupil významný host David Walker, ředitel European School of Aministration. Tomu se podařilo uchvátit publikum neotřelými tipy, jak motivovat své zaměstnance, rozvíjet jejich potenciál a učinit ostatní ve svém okolí šťastné.

Více o programu konference najdete na: http://humanpowerforum.cz/program

 

 

Poslední aktualizace čtvrtek, 12 květen 2016 09:47

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz