Menu

4 věci, které jste nevěděli o Datacruit

Na Datacruit ATS pracujeme již několik let a jeho prostředí se snažíme neustále vylepšovat. Při aplikaci nových funkcí a rozšíření se přitom necháváme inspirovat především potřebami našich uživatelů. Naším cílem je poskytovat maximálně flexibilní a efektivní systém, který dělá z náborového procesu procházku růžovým sadem. Podívejte se, na co jsme v Datacruit ATS obzvláště pyšní. 

1. Poskytujeme řešení pro interní HR i personální agentury

Propracovaný nástroj na správu kandidátů ve výběrových řízeních je předpokladem úspěhu při vyhledávání i přijímání zaměstnanců. Ať už pro personální agentury, tak pro interní personální oddělení. Datacruit ATS dává každému přesně to, co potřebuje. Od výrazného snížení administrativy, přes lepší přehled o komunikaci s kandidáty, až po podrobné reporty.

2. Datacruit ATS využívají zákazníci v několika zemích Evropy

Mezi naše spokojené klienty patří přední české i mezinárodní společnosti, které se rozhodli jít cestou intuitivního nábrového nástroje. Pomáháme tak s přijímáním i správnou zaměstnanců například v Providentu, Deloittu nebo v AAA AUTO. Máme zákazníky v Čeké republice, Slovensku, Německu, Polsku a Maďarsku a rozhodně máme ambice se dále rozrůstat.

3. Datacruit postavíme podle vašich potřeb

Firma už se nemusí přizpůsobovat systému, systém se přizpůsobí firmě. Datacruit ATS připojíme na firemní infrastrukturu a přizpůsobíme workflow specifickým potřebám společnosti. Toto řešení je vhodné pro velké společnosti, které hledají absolutní možnost customizace produktu i možnost napojení na další interní systémy.

4. Poskytujeme podporu na každém kroku

Rozumíme tomu, že zvyknout si na nový systém může nějakou chvíli trvat. Ačkoli věříme, že prostředí Datacruit ATS je maximálně intuitivní, díky naší podpoře vytěžíte z nástroje maximum. Pomůžeme vám optimalizovat váš náborový proces a naučíme vás plně využívat všechny funkcionality, které Datacruit nabízí. 

Zaujal vás Datacruit ATS? Nyní si ho můžeme vyzkoušet na měsíc zdarma a sami se přesvědčit o jeho kvalitách.

Poslední aktualizace čtvrtek, 04 červenec 2019 13:03

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz