Menu

GoodCall ve spolupráci s Microsoft spouští projekt ITjede.cz

 

Společnost GoodCall už v roce 2019 ve spolupráci s Microsoftem vytvořili první vzdělávací platformu s názvem Microsoft akademie, která poskytovala zdarma kurzy a certifikace v oblasti byznys aplikací. Protože se ale portfolio kurzů s letošním rokem rozrostlo a profiluje obecně do IT, spolupráce nabrala nový rozměr, a tak vznikl projekt ITjede.cz.

 

Od Microsoft akademie po ITjede.cz

 

Za dobu existence Microsoft akademie se GoodCallu podařilo poskytnout rekvalifikaci stovkám kandidátů, kteří chtěli změnit svoji kariéru, a to zejména v oblasti konzultanství, zákaznické péče, obchodu a marketingu. Navíc pracovní trh vlivem pandemie covidu zaznamenal diametrální obrat. Spousta pozic s počátkem covidu zanikla nebo jejich činnost musela být pozastavena. Cílem akademie a posléze i ITjede.cz je proto oslovit širokou veřejnostz různých oborů od studentů, absolventů až po zkušené a seniorní zaměstnance. V rámci rozrůstání kandidátů, Microsoft partnerů a nových skvělých vychytávek vznikl navazující projekt ITjede.cz! 

 

TIP! O Microsoft akademii se dozvíte více z jednoho z našich dřívějších článků.

 

Co je ITjede.cz

 

Nově vzniklá platforma ITjede.cz je pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat, naučit se rozumět digitálním dovednostem a posouvat se v kariéře. Je provozována společností GoodCall za významné podpory společnosti Microsoft. Oproti původní Microsoft akademii, která byla zaměřena převážně na Dynamics, ITjede.cz nabízí podstatně širší oblasti vzdělávání, které se nově netýkají výhradně Microsoft produktů. Můžete se zde naučit jak pracovat s Azure, Microsoft 365, Power BI a mnoho dalšího. Určitě se toho nebojte a pojďte do toho s námi. Kurzy jsou určené pro všechny a né jen pro IT mastery. Také s našimi kurzy můžete získat celosvětovou certifikaci, která ale není podmínkou. 

 

Jaké kurzy najdete v ITjede.cz

 

V současné “spouštěcí” fázi projektu se po registraci proklikáte do sekce kurzů, kde na vás čekají témata z oblastí nejen Microsoft 365, cloudových služeb a Power Platform, ale také osobního rozvoje pod taktovkou známého terapeuta, Jana J. Ženatého, nebo technik moderního obchodu. Postupně budou další kurzy z dalším oblastí přibývat.

 

Pracovní příležitosti díky získaným znalostem

 

Jakmile si studenti ITjede.cz projdou alespoň prvních pár kurzů, konzultanti je obratem kontaktují a společně prodiskutují pracovní možnosti, které se jim díky kurzům otevírají. Studenti jsou následně také zařazeni do seznamu kandidátů vhodných pro umístění k Microsoft partnerům. Z nich si následně společnosti vybírají potenciální nové kolegy, co si následně pozvou do výběrových řízení.

 

Jestliže máte jakékoli dotazy, neváhejte se na konzultanty z ITjede.cz spojit prostřednictvím mailu info@itjede.cz. Nezapomeňte také veškeré dění a novinky sledovat na Facebooku a LinkedIn

 

Poslední aktualizace pátek, 17 červen 2022 08:32
Petra Brabencová

Petra Brabencová

 

email: petra.brabencova@goodcall.eu

SOCIAL PROFILE
linkedin

 

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz