Menu

LinkedIn CzechsIn Workshop

LinkedIn CzechsIn Workshop in Wayra LinkedIn CzechsIn Workshop in Wayra

Včerejší workshop s názvem LinkedIn CzechsIn, na který se přihlásilo přes 200 HR a recruitment profesionálů, naplnil prostory pražské Wayry a tím se stal zatím největší LinkedIn akcí v České republice. Organizátorem celé akce byla společnost GoodCall a pozvání přijali i významní HR manažeři, recruiteři či lidé zajímající se o novodobé trendy v oblasti recruitmentu a o nárustající význam sociálních sití v tomto oboru.

Prvním přednášejícím byl Piotr Mrozinski, LinkedIn Evangelist, který zmínil novinky týkající se profesní sítě LinkedIn a její vize do budoucna.

Po krátké pauze, kdy se učástníci mohli občerstvit na přichystném rautu, pokračoval workshop již odděleně zvlášť pro korporace a jiné společnosti a zvlášť pro personální agentury. V oddělených workshopech bylo detailněji vysvětleno k čemu a jak správně používat placený LinkedIn nástroj pro nábor zaměstnanců LinkedIn Recruiter. Zatímco přednášky pro společnosti se ujal samotný LinkedIn, druhou částí workshopu pro personální agentury účastníky provedli Blake Wittman, Josef Kadlec a Tomáš Baník ze společnosti GoodCall, kteří jsou jedničkou v oblasti náboru zaměstnanců přes sociální sítě. 

Poslední aktualizace pátek, 03 červenec 2015 10:57

Přidejte komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace pokud není uvedeno jinak. HTML kód není povolen.

Nahoru
  • ČT1
  • Hospodářské noviny
  • Forbes ČR
  • e15
  • Mladá fronta DNES
  • ihned.cz