Informace z moderního recruitmentu a talent sourcingu - HRMixer.cz - HRMixer.cz https://www.hrmixer.cz Sat, 10 Apr 2021 20:39:10 +0200 Joomla! - Open Source Content Management cs-cz HR akce roku 2021 https://www.hrmixer.cz/navody/617-hr-akce-roku-2021 https://www.hrmixer.cz/navody/617-hr-akce-roku-2021 HR akce roku 2021

Pravidelně vám přinášíme rozhovory a podcasty a vydáváme návody a nové přístupy nejen z recruitmentu. V dnešním článku jsme pro vás připravili přehled hlavních události HR světa v roce 2021. 

Business Brunch

Každý měsíc se můžete zúčastnit akcí „Pravidelné setkání managerů a personalistů” na různá témata. Třeba hned 15. 4. je na pořadu téma Kritické myšlení, kde se dozvíte více o tom, jak kritické myšlení aplikovat v běžném životě a jak se orientovat ve velkém množství informací nebo jak odhalovat chybné argumenty a názory, které nás mohou velmi často obklopovat.

Místo konání: Online
Termín: každý měsíc
Více informací na: https://www.businessbrunch.cz/temata/

People in Agile

People in Agile pořádá letos druhý ročník konference pro HR a Management. Online konference se bude zabývat přechodem na agilní řízení a také na úlohu managementu a HR při jeho implementaci. Koupit si můžete vstupenku buďto jen na samotnou akci, nebo rozšířenou o školení na téma „Agilní HR pro začínající”. 

Místo konání: Online
Termín: 13. 4. 2021
Více informací na: https://peopleinagile.cz

Recruitment Academy Awards

Nenechte si ujít každoroční udělování Recruitment Academy Awards. Letos to bude už 6. ročník udílení těchto prestižních cen jen s tou výjimkou, že letos bude galavečer online a zcela zdarma

I v letošním roce jsou udíleny ceny v 6 kategoriích, a to Pracovní inzerát roku, Náborová kampaň roku, Kariérní stránky roku, Kariérní video roku, Recruiter roku a Referral program roku. Všem účastníkům držíme pěsti. Celým večerem vás bude provázet oblíbená moderátorka Daniela Písařovicová. Pro získání vstupenek zdarma vyplňte kontaktní formulář

Místo konání: Online
Termín: 15. 4. 2021
Více informací na: https://raawards.cz

 NNX4207 2 1

KPMG Webinář: Nová koncepce dovolené a její dopady na zaměstnavatele

Během tohoto webináře vám odborníci KPMG objasní, na jaké změny se musí zaměstnavatelé připravit v souvislosti s novelou zákoníku práce. Dozvíte se více o tom, jak novou koncepci dovolené správně určit, rozvrhnout a vypočítat a mnoho dalšího. Účast na webináři je zdarma a registrovat se můžete zde.

Místo konání: Online
Termín: 21. 4. 2021
Více informací na: https://www.kpmg-eventy.cz/events/detail/462

HR Summit

I loňský HR Summit musel být přeložen na letošní rok. Přesný termín ještě není znám, ale pravděpodobně se HR Summit bude kontakt v květnu nebo červnu. Pokud bude letošní program stejný s loňským, můžete se těšit na 2 bloky plné přednášek od zástupců firem: Welcome to the Jungle, Albert ČR, Lutherone, behavio, Terapie.info a další. 

Místo konání: HOTEL IMPERIAL, Na Poříčí 1072/15, Praha 
Termín: květen/červen 2021 - bude upřesněno
Více informací na: https://www.hrsummit.cz

Konference HR Know How 2021

Potvrzenou červnovou akcí je konference HR Know How: HR v novém normálu pod záštitou People management forum. Konference se bude zabývat primárně tím, jak krize ovlivnila oblast HR. Zjistíte, jaké jsou nové role HR, nebo jak se změnil leadership a design organizací. Také se dozvíte více informací o současných trendech ve firemní kultuře, zaměstnaneckých benefitech, wellbeing a péči o zdraví zaměstnanců a mnohem více.

Místo konání: Orea Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6
Termín: 9.6. 2021
Více informací na: https://hrforum.cz/akce/9-cervna-2021-konference-hr-know-how/

FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Dále vás čeká už třetí ročník konference pro personalisty se zodpovědností za rozvoj a vzdělávání pracovníků s názvem Firemní vzdělávání 2020. Stejně jako v předchozích ročnících i letos se můžete těšit na zajímavá témata, řečníky i praktické aplikační workshopy.

Místo konání: KONF. CENTRUM GREENPOINT, Praha
Termín: 16. 6. 2021
Více informací na:  https://www.firemnivzdelavani.eu/konference

HR Days

Původně z dubna se na říjen tohoto roku posouvá už 10. ročník veletrhu HR DAYS. Bude se zabývat tématickými bloky jako například - trh práce 2020 – 2021, efektivní motivace lidí, moderní lídr, digitalizace HR a controlling, změny vzdělávacího systému, štěstí v práci i osobním životě, novinky Zákoníku práce 2021 a mnoha dalšími tématy.

Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech, praha
Termín: 6. - 7. 10. 2021
Více informací na: https://hrdays.cz

HRko

V říjnu je také naplánované HRko, které má za cíl ukázat, jak budovat firemní kulturu pomocí malých projektů, které firmu ve výsledku posunou o několik generací dál. Celkem 6 personalistů z předních firem odprezentují na jednom konkrétním projektu, jak bez závratných rozpočtů aktivně budovat firemní kulturu. 

Místo konání: Brick House, Dolní Oblast Vítkovice, Ostrava
Termín: 14. 10. 2021
Více informací najdete na: https://hrko.cz

HREA Excellence Award Summit

Letos se ještě bude kontakt jedna akce prostřednictvím People management forum, a to HREA Excellence Award Summit, které jsou formou unikátních setkání řešitelů nejúspěšnějších HR projektů za rok 2020. Během summitu se seznámíte s trendy, které vaší společnosti mohou přinést významnou konkurenční výhodu. V závěru summitu se uskuteční slavnostní vyhlášení všech kategorií soutěže HREA a předání cen včetně Ceny veřejnosti.

Místo konání: OKsystem, Na Pankráci 1690/125, Praha 4-Nusle
Termín: 21. 10. 2021
Více informací na: https://hrforum.cz/akce/hrea-excellence-award-summit-praha/

Happiness@Work

V listopadu nás čeká 7. ročník mezinárodní konference Happiness@Work. Detaily konference nejsou ještě známy, ale milovníci technických vychytávek si přijdou na své. Údajně by totiž konference měla proběhnout virtuálně. A jestli vše dobře půjde s ohledem na covidovou situaci, tak i fyzicky. 

Místo konání: Virtuálně a snad i fyzicky 
Termín: 11. 11. 2021
Více informací na: https://www.happinessatwork.cz/konference

EVOLVE! Summit

Konec roku nás zavede do Brna, které se bude konat už 6. ročník EVOLVE! Summit - kulturně vzdělávací festival. Čekají na vás zajímavé přednášky, HR trendy, praktické workshopy i setkání s kolegy z regionu vás nabijí inspirací a chutí do nových projektů. Na celkem 3 pódiích bude až 20 řečníků z Česka a Slovenska podle programu řešit nejaktuálnější trendy v HR a recruitmentu.

Místo konání: SONO Centrum, Brno
Termín: 11. 11. 2021
Více informaci na: https://www.evolvesummit.cz/

picture-lightbox-157502011114398070735de0e64f0600c

HR Meeting

Věříme také, že se dočkáme náhradního termínu loňského nerealizovaného HR Meetingu -  11. ročníku konference o vedení společnosti a lidech ve firmách. Jestliže bude program totožný s původním, pak se HR meeting bude věnovat zejména vlivem koronavirové krize na firmy, kde je znatelný větší důraz na prioritu sounáležitosti zaměstnanců a vnímání smysluplnosti vykonávané práce samotnými zaměstnanci aj. HR meeting podá odpovědi na otázky: Jaká je role HR v této misi? Jak se v současnosti personalisté cítí?

Termín: posunutý termín dosud nebyl zveřejněn
Místo konání: dle aktuální situace
Více informací na: https://www.hrmeeting.cz

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Návody Mon, 22 Mar 2021 00:00:00 +0100
PODCAST No 53: O duševním zdraví v práci s Olgou Zimmermann, firemní psycholožkou https://www.hrmixer.cz/podcast/618-podcast-no-53-o-dusevnim-zdravi-v-praci-s-olgou-zimmermann-firemni-psycholozkou https://www.hrmixer.cz/podcast/618-podcast-no-53-o-dusevnim-zdravi-v-praci-s-olgou-zimmermann-firemni-psycholozkou PODCAST No 53: O duševním zdraví v práci s Olgou Zimmermann, firemní psycholožkou

V dalším díle podcastu Nelidské zdroje přivítáme Olgu Zimmermann, firemní psycholožku. Provázet podcastem Vás bude jako vždy José Kadlec a Matěj Matolín. A v podcastu uslyšíte:

 • - Jak nastavit well-being ve firmě,
 • - jak nevyhořet v práci,
 • - a 3 tipy, jak psychicky přežít covid.

Poslechněte si podcast:

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Podcast Mon, 22 Mar 2021 00:00:00 +0100
Novinky na trhu práce – 5 HR trendů pro rok 2021 https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/616-novinky-na-trhu-prace-5-hr-trendu-pro-rok-2021 https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/616-novinky-na-trhu-prace-5-hr-trendu-pro-rok-2021 Novinky na trhu práce – 5 HR trendů pro rok 2021

Všechno je jinak. A jak to bude dál? Stejně rychle, jako pandemie změnila trh práce, budeme muset na tyto změny reagovat. Přečtěte si, co nás letos pravděpodobně čeká a jaké knihy a podcasty vám pomůžou držet s novými trendy krok

1. On-line konference a eventy

Pohotovou reakcí na lockdown se už loni staly on-line verze oblíbených HR konferencí, a dalších akcí, na které nebylo možné zajít osobně. A protože málokdo si troufá odhadnout, kdy se bez podobných protipandemických opatření obejdeme, trend on-line eventů bude pokračovat i letos. Těšit se můžete například na:

Další tipy na on-line konference najdete tady.  

2. Virtuální školení a vzdělávání

I letos musíme stále počítat s tím, že osobně se nějaký čas ještě nesejdeme ani kvůli vzdělávání. Pár tipů pro hladký průběh vašeho školení, webináře, on-line konzultace nebo virtuálního coachingu, se tedy určitě neztratí. José Kadlec je pro vás sepsal ve 100stránkové knize Jak na virtuální školení. Zdarma ji můžete získat ve formě e-booku, audiobooku, videobooku a za poštovné i v klasické tištěné verzi. Čas doma se dá skvěle využít pro osobní rozvoj. Přihlásit se na kurz nebo získat certifikát můžete třeba na webu:

3. „Covidproof“ recruitment

Covid-19 tu s námi zatím zůstává, ale ekonomika a personalistika běží dál. Za posledních 12 měsíců jsme se přesvědčili, že musíme být připraveni fungovat naplno a rychle reagovat na změny způsobené lockdownem. Pokud vás současná situace na trhu práce přece jen zaskočí, řešením může být využití nových technologií nebo služeb. Jednou z nich je třeba Recruitment Process Outsourcing (RPO). Firmy, které musely svoje HR specialisty propustit nebo dočasně postrádají zkušenějšího recruitera, si ho mohou na určitou dobu „pronajmout“. Pro více informací klikněte sem.

 

shutterstock 719930293 1

 

 

4. Clubhouse nejen na „pokec“

Nová sociální síť Clubhouse nabízí svým uživatelům pocit exkluzivity a zároveň také možnost diskutovat se zajímavými lidmi nebo objevit nové řečníky. Je těžce návyková, přestože neumožňuje psaní zpráv, sdílení fotek ani další aktivity, na které jsme zvyklí z Facebooku nebo Instagramu. Liší se také tím, že diskuze nejdou přehrát zpětně, takže vás snadno donutí pohlídat si, abyste neprošvihli svého oblíbeného speakera. Ten může dát slovo komukoli z publika, takže máte šanci mu položit otázku nebo říct svůj vlastní názor. Vznikají tam tematicky zaměřené diskuze, kde můžete poznat nové osobnosti z oboru. Nevýhodou aplikace je její prozatímní vázanost na zařízení Apple a fakt, že začít s Clubhouse můžete, až ve chvíli, kdy vám někdo z přátel pošle pozvánku.

5. Automatizace

V roce 2020 zaznamenalo HR odvětví rekordní investice do nových technologií. Ty nám pomáhají jak efektivně komunikovat na dálku, tak ušetřit čas. Vypadá to, že automatizace bude hrát prim i letos. Využijte výhody, které nabízí, a zkroťte svůj LinkedIn pomocí pluginu LinkedIn Helper2 nebo vyzkoušejte náborovou aplikaci Datacruit. Zajímá vás také téma umělé inteligence? Poslechněte si podcast o tom, co všechno už umí a kam směřuje nejen v souvislosti s HR.

Celý 50. díl našeho podcastu Nelidské zdroje, který se věnuje HR trendům pro rok 2021, máte k dispozici zde.

Na závěr  ještě pár bonusových tipů na knihy a podcasty, které podle Matěje Matolína a Josého Kadlece stojí za pozornost: 

Podcasty:

Knihy: 

 • • Daniel Prokop – Slepé skvrny (sociologie),
 • • Andrej Lobotka – Umělá inteligence z pohledu antidiskriminačního práva a GDPR (právo),
 • • Luciano Floridi – Čtvrtá revoluce (filozofie a etika vs IT),
 • • Mark Manson – Všechno je v prdeli (psychologie, sebepoznání). 
]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Recruitment Academy Thu, 11 Mar 2021 00:00:00 +0100
Jak změnit práci v nejisté době? https://www.hrmixer.cz/navody/615-jak-zmenit-praci-v-nejiste-dobe https://www.hrmixer.cz/navody/615-jak-zmenit-praci-v-nejiste-dobe Jak změnit práci v nejisté době?

Otázka, kterou si možná kladete i vy. Celosvětová pandemie koronaviru zasáhla jak lidské zdraví, tak ekonomiku a s ní i trh práce. Pocit nejistoty a strach o místo ale mohou být prvním impulsem ke změně zaměstnání a nastartování nové kariéry. Přečtěte si, jak změnit práci bez zbytečného rizika a kde začít hledat.

Zůstat, či nezůstat v oboru? 

Také je vám poněkud úzko z každodenních zpráv o firmách, které končí nebo se chystají propouštět, aby přežily? Na druhou stranu jsou obory, které i nyní profitují a rostou. Pokud přemýšlíme o prostoru pro novou kariérní výzvu, pak věřte, že současná doba tomu nahrává. Během lockdownu máte víc času věnovat se vzdělávání v nových oborech. Můžete pracovat na svých dovednostech, znalostech nebo osobním brandu. Komplexní certifikační programy máte na dosah ruky. Stačí kliknout a vybrat si on-line vzdělávání a rekvalifikaci na míru.  

shutterstock 1492613150

Nezapomínejte ale na to, že změnit zaměstnání jen na základě perspektivy by nebylo nejšťastnější řešení. Do úvahy byste měli brát také to, jestli vám nová práce umožní rozvíjet svoje talenty a dovednosti. Vaše cesta k novému zaměstnání povede přes:

1. Uvědomění

Zamyslete se nad tím, co vás baví. Self-assessment neboli sebehodnocení zvládnete sami, případně můžete využít i placenou službu, která vám poradí, jak postupovat při odemykání svého lidského potenciálu. 

Tip: Jestli nám místo, o které se teď bojíme, umožňuje posouvat se dál a uplatnit svoje talenty. Váháte? Bojíte se začínat od nuly? Zkuste starou ale účinnou metodu – napište si všechny klady a zápory, které v současné práci vnímáte. Výsledek vám napoví, jestli by nestálo za to uvažovat o změně. 

2. Propojení s oborem

Nový obor můžete nejprve otestovat prostřednictvím zálib. Cílem je identifikovat svoje silné stránky a propojit je s možností dalšího uplatnění. Například analyticky uvažující účetní by zvládla i práci s daty, číšník zvyklý komunikovat s lidmi, by se dokázal uplatnit jako obchodní zástupce. Jde zkrátka o to, abyste schopnost, kterou jste využívali v současné práci, napasovali na nový obor. Udělejte si malý průzkum, sepište si  svoje „skills“ a pak se podívejte, v jakých oborech by se daly ještě využít

Tip: Popřemýšlejte o svých vlohách, udělejte si čas na sebepoznání a nebojte se vrátit k činnostem, od kterých jste se už v dětství nemohli odtrhnout. Využijte období opakujících se lockdownů také na budování osobního brandu, který vám pomůže dobře „se prodat“ i v rámci nového oboru.

3. Vzdělávání

Chcete začít pracovat třeba v IT? Přihlaste se na vývojářské kurzy a vybírejte si ty certifikované. Po jejich úspěšném absolvování budete mít v ruce dokument, který může být dobrým argumentem, aby vám v novém oboru dali šanci.

Tip: Změna oboru s sebou bohužel přináší i risk, že půjdete senioritou i finančně o krok zpět. Na druhou stranu v práci, pro kterou máte předpoklady a která vás baví, se můžete z pozice juniora celkem rychle vyšvihnout výše. 

4. Průzkum trhu

Znáte svoje dovednosti, našli jste pro ně uplatnění v jiném oboru a máte v plánu se v daném odvětví vzdělávat. Než se do toho pustíte, zkuste si identifikovat případné zaměstnavatele a podívejte se, co od nových posil požaduje a očekává

5. Životopis a motivační dopis

Pomozte HR specialistovi pochopit, kam chcete směřovat. Nebojte se v úvodní sebeprezentaci přiznat, že si uvědomujete svoje mezery v kvalifikaci, ale, že vás daný obor zajímá a že jste už udělali něco pro získání potřebných znalostí (certifikát z kurzu) a dokázal byste je využít v praxi. Ke svému záměru změnit obor uveďte také důvody.

6. Výběrová řízení

Vyplývá z nabídky práce, která vás zaujala, že existuje určitá možnost zaškolení? Pak se nebojte zkusit štěstí i při osobním pohovoru. A nenechte se odradit případným prvním neúspěchem. Některé  firmy dávají přednost zaškolení nadšeného talentovaného juniora, než aby na svůj systém práce přeučovali ostříleného seniora, který si z předchozího zaměstnání přinese kromě zkušeností také spoustu zlozvyků.

Tip: Buďte trpěliví, zkoušejte to. Pokud je inzerát postavený na počtu let zkušeností, pak nemá velký význam se tam hlásit. Mějte ale na paměti, že jsou i jiné firmy, které si juniory ochotně vyškolí.

Jak změnit práci bez zbytečného rizika 

Zatímco někteří lidé nemají problém se do nového odvětví vrhnout po hlavě, jiní (a těch bude většina) často váhají. Dilema, jestli odejít, nebo zůstat, pro vás může být ještě složitější ve chvíli, kdy například splácíte hypotéku nebo čekáte přírůstek do rodiny. To ale neznamená, že musíte donekonečna setrvávat v práci, která už vás dlouhodobě ubíjí, nebo že máte neuváženě riskovat. Kouč Jan Mühlfeitv jednom z našich videí doporučuje vyzkoušet si práci v novém oboru nejdřív ve volném čase. Získáte tím pár zkušeností do začátků a vyhnete se případnému zklamání.  

shutterstock 602978723 1

Vzdělávejte se, objevujte a vyzkoušejte si nové dovednosti nanečisto – třeba v rámci brigády nebo dočasné výpomoci. Tam se setkáte s prvními zádrhely a situacemi, které vás buď vyvedou z omylu, nebo utvrdí v přesvědčení, že tohle je pro vás to pravé. 

Pečlivě plánujte! Jakmile si ujasníte, kterým směrem hodláte jít, sestavte si akční plán. V něm zahrňte jednotlivé kroky ke změně vaší kariéry. Tím může být aktualizace vašeho životopisu, absolvování školení, oslovení potenciálních zaměstnavatelů nebo sepsání podnikatelského záměru.

Kde hledat? Tipy pro zaměstnance i HR profesionály

Ať už jste o práci přišli, nebo jste se rozhodli pro změnu kariéry, jistě se vám bude hodit pár tipů, kde najít práci snů. My jsme si jich pro vás připravili hned 13. Stačí kliknout sem

Zajímají vás moderní technologie a business aplikace? Získejte certifikát od Microsoftu a podívejte se, jestli mezi volnými pozicemi náhodou není ta, kterou hledáte. Najít zaměstnání, které vás bude opravdu bavit, vám rádi pomůžeme i my v GoodCall

A nezapomněli jsme ani na HR specialisty, kteří budou mít kvůli změnám na trhu práce jistě napilno. Aby dokázali na vzniklou situaci správně zareagovat a vytěžit z ní maximum, můžou se přihlásit na některý z on-line kurzů Digital HR Leaders. Tam jim 15 lektorů z úspěšných firem poradí, jak se zdokonalit na expertní úroveň.

Ne nadarmo se říká, že všechno zlé je k něčemu dobré. Dnešní doba je toho jasným důkazem. Nenechte se vykolejit všudypřítomnou nejistotou a udělejte z ní první krok k vysněné práci

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Návody Mon, 01 Mar 2021 00:00:00 +0100
PODCAST No 52: Youtubeři, Überáři a odboráři s Josefem Středulou, šéfem odborových svazů https://www.hrmixer.cz/podcast/614-podcast-no-52-youtuberi-ueberari-a-odborari-s-josefem-stredulou-sefem-odborovych-svazu https://www.hrmixer.cz/podcast/614-podcast-no-52-youtuberi-ueberari-a-odborari-s-josefem-stredulou-sefem-odborovych-svazu PODCAST No 52: Youtubeři, Überáři a odboráři s Josefem Středulou, šéfem odborových svazů

Vítáme vás u dalšího dílu Nelidských zdrojů tentokrát s Josefem Středulou, šéfem odborových svazů. Jako vždy tu s vámi jsou José Kadlec a Matěj Matolín. V rozhovoru uslyšíte:

- proč se z Youtuberů stávají odboráři,
- zda pracovní právo nebrzdí technologický rozvoj,
- a kdy už v Česku skončí levná práce.

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Podcast Fri, 26 Feb 2021 00:00:00 +0100
PODCAST No 51: O pracovní rovnoprávnosti mužů a žen s Lucií Neumanovou z Femme Palette https://www.hrmixer.cz/podcast/613-podcast-no-51-o-pracovni-rovnopravnosti-muzu-a-zen-s-lucii-neumanovou-z-femme-palette https://www.hrmixer.cz/podcast/613-podcast-no-51-o-pracovni-rovnopravnosti-muzu-a-zen-s-lucii-neumanovou-z-femme-palette PODCAST No 51: O pracovní rovnoprávnosti mužů a žen s Lucií Neumanovou z Femme Palette

U další epizody podcastu vás jako vždy zdraví Matěj Matolín a José Kadlec. Dnes v podcastu vítáme Lucii Neumanovou z Femme Palette. V podcastu uslyšíte: 

- proč mají ženy nižší platy,
- jak pomoci manažerkám v kariéře,
- a jak promítnout diverzitu do recruitmentu.

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Podcast Wed, 17 Feb 2021 00:00:00 +0100
10. 12. 2020, Ekonom.cz | Na LinkedInu je aktivní jen procento uživatelů. Lze tam tedy snadno vyniknout https://www.hrmixer.cz/media-1/606-10-12-2020-ekonom-cz-na-linkedinu-je-aktivni-jen-procento-uzivatelu-lze-tam-tedy-snadno-vyniknout https://www.hrmixer.cz/media-1/606-10-12-2020-ekonom-cz-na-linkedinu-je-aktivni-jen-procento-uzivatelu-lze-tam-tedy-snadno-vyniknout

Týdeník Ekonom zaměřený na ekonomii a podnikání vydal článek s postřehy Josefa Kadlece, CEO Recruitment Academy, na to, jaký potenciál může mít aktivita na profilu na LinkedInu.

Celý článek najdete ZDE.

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Média Wed, 10 Feb 2021 00:00:00 +0100
21. 1. 2021, Ekonom.cz | Zaměstnance dnes zvládnou najít i stroje, firmy je ale ještě neumí používat https://www.hrmixer.cz/media-1/607-21-1-2021-ekonom-cz-zamestnance-dnes-zvladnou-najit-i-stroje-firmy-je-ale-jeste-neumi-pouzivat https://www.hrmixer.cz/media-1/607-21-1-2021-ekonom-cz-zamestnance-dnes-zvladnou-najit-i-stroje-firmy-je-ale-jeste-neumi-pouzivat

Obsáhlý rozhovor s José Kadlecem, CEO Recruitment Academy, vypublikovaný v týdeníku Ekonom jedná o automatickém vyhledávání kandidátů, které se jeví jako budoucí trend v recruitmentu.

Celý rozhovor najdete ZDE.

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Média Wed, 10 Feb 2021 00:00:00 +0100
15. 4. 2021: Recruitment Academy Awards 2021 https://www.hrmixer.cz/konference/611-15-4-2021-recruitment-academy-awards-2021 https://www.hrmixer.cz/konference/611-15-4-2021-recruitment-academy-awards-2021 15. 4. 2021: Recruitment Academy Awards 2021

Vyhlášení vítězů 6. ročníku největší české HR soutěže Recruitment Academy Awards proběhne 15. dubna 2021 v online formě. Během večera budou představeny ty nejlepší projekty v kategoriích Pracovní inzerát, Náborová kampaň, Referral program, Kariérní video, Kariérní stránky a zlatý hřeb večera Recruiter roku.

Vyhlášení bude možné sledovat zdarma, stačí se zaregistrovat.

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Konference Wed, 10 Feb 2021 00:00:00 +0100
PODCAST No 50: Trendy, knihy, nástroje a zajímavosti pro HR v roce 2021 https://www.hrmixer.cz/podcast/605-podcast-no-50-trendy-knihy-nastroje-a-zajimavosti-pro-hr-v-roce-2021 https://www.hrmixer.cz/podcast/605-podcast-no-50-trendy-knihy-nastroje-a-zajimavosti-pro-hr-v-roce-2021 PODCAST No 50: Trendy, knihy, nástroje a zajímavosti pro HR v roce 2021

V prvním díle Nelidských zdrojů v roce 2021 se dozvíte:

 • - Nejlepší knihy, podcasty a konference, které sledovat,
 • - HR predikce na rok 2021,
 • - jak platit zahraniční pracovníky po sekundě bez poplatků,
 • - a na co se dále těšit v Nelidských zdrojích.

Rozhovor v podcastu můžete poprvé sledovat i ve formě videa:

A pokud vám stačí audio, najdete ho zde:

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Podcast Mon, 08 Feb 2021 00:00:00 +0100