Informace z moderního recruitmentu a talent sourcingu - HRMixer.cz - HRMixer.cz https://www.hrmixer.cz Mon, 30 Mar 2020 14:34:21 +0200 Joomla! - Open Source Content Management cs-cz PODCAST No 33: Koronavirus, remote práce a trend v online vzdělávání s Petrem Kováčikem z Blabu.com https://www.hrmixer.cz/podcast/566-podcast-no-33-koronavirus-remote-prace-a-trend-v-online-vzdelavani-s-petrem-kovacikem-z-blabu-com https://www.hrmixer.cz/podcast/566-podcast-no-33-koronavirus-remote-prace-a-trend-v-online-vzdelavani-s-petrem-kovacikem-z-blabu-com PODCAST No 33: Koronavirus, remote práce a trend v online vzdělávání s Petrem Kováčikem z Blabu.com

Další díl Nelidských zdrojů je tu, tentokrát netradiční speciál o situaci, ve které jsme se ocitli. Naopak tradičně je tu s Vámi José Kadlec a Matěj Matolín. V dnešním díle uslyšíte: 

- specifika práce z domova

- tipy a triky jak být efektivní na home-office

- a co udělá virová krize se vzděláváním

Podcast najdete také na SPOTIFY.

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Podcast Wed, 25 Mar 2020 00:00:00 +0100
Vzdělávejte se z domova s Recruitment Academy https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/565-vzdelavejte-se-z-domova-s-recruitment-academy https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/565-vzdelavejte-se-z-domova-s-recruitment-academy Vzdělávejte se z domova s Recruitment Academy

 

V Recruitment Academy věříme, že ani karanténa a ekonomický útlum by neměly stát v cestě dalšímu osobnímu rozvoji. Naším cílem je i nadále předávat znalosti, zkušenosti a rozvíjet specialisty nejen z oboru recruitmentu.

Naše aktivity přizpůsobujeme současné situaci a vytváříme pro vás takový obsah, který můžete jednoduše konzumovat online.

Spouštíme nové online kurzy

Přichystali jsme sérii 15 2hodinových školení na nejrůznější témata pod vedením různých lektorů. Pokryjeme témata od IT recruitmentu, automatizace náborového procesu, diverzity v náboru až po budování osobního brandu.

Seznam online kurzů

Cena jednotlivých kurzů je 499 Kč bez DPH. Seznam všech kurzů společně s přihlášením najdete zde
Nebo si pořiďte výhodný vstup na všech 15 online kurzů s RA Full Pass za 2 999 Kč bez DPH.

Konzultace a online coaching

Myslete již nyní na dobu, kdy se svět vrátí k normálu, spojte se s našimi profesionály, kteří nabízí možnost konzultací v různých oblastech, a to například:
> Talent Sourcing
> Recruitment Management & Leadership
> Recruitment metriky
> Social Recruitment
> Linkedin Social Selling & Personal Branding
> Psychodiagnostika

Neváhejte nás kontaktovat a společně vymyslíme online couching nebo konzltaci přesně podle vašich potřeb. 

Pronájem webinářového studia

Chcete i vy začít školit online nebo si vyzkoušet svůj první webinář? Nově nabízíme pronájem našeho webinářového koutku s přípravou prodejní stránky, poskytnutí technického vybavení i zajištění hladkého průběhu online vysílání.
Pro více informací se podívejte na náš předchozí článek.
webinář
 
 
]]>
zuzana.bartova@goodcall.eu (Zuzana Bártová) Recruitment Academy Tue, 24 Mar 2020 00:00:00 +0100
Pomůžeme vám s realizací webináře https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/564-pomuzeme-vam-s-realizaci-webinare https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/564-pomuzeme-vam-s-realizaci-webinare Pomůžeme vám s realizací webináře

Nenechte se odradit současnou situací a nadále sdílejte se světem své zkušenosti, znalosti i know-how. Tisíce lidí využívají práce z domova, nyní je vaše příležitost obohatit jejich čas online školeními nebo webináři. 

V Recruitment Academy máme s obojím bohaté zkušenosti. Nově nabízíme možnost pronájmu našeho streamovacího koutku, ve kterém vznikají všechny námi produkované webináře. Zajistíme pro vás vše – od přípravy registrací po samotnou realizaci.

Kvalitní technické zázemí

Pro uskutečnění vašeho webináře vám poskytneme veškerou techniku a vybavení, které běžně využíváme pro naše online přenosy. Kameru s vysokým rozlišením, mikrofon, který zajišťuje vysokou kvalitu zvuku, osvětlení, streamovací software s notebookem a na pozadí bílé nebo zelené plátno. Samozřejmostí je i možnost simultánního přenosu slidů vaší prezentace na obrazovku počítače.

Náhled live webináře

Propagace školení a registrace účastníků

Zatímco obsah školení bude zcela ve vaší režii, my vám pomůžeme připravit jednoduchou prodejní stránku s možností registrace účastníků. Je zcela na vás, zda bude webinář zdarma či nikoliv – jsme schopní zařídit obě varianty. 

Prodejní stránka k webináři

Příprava na online přenos

K jednoduchému sledování online přenosu je pro nás samozřejmostí vytvoření vysílací stránky. Odkaz na ní se sdílí všem registrovaným účastníkům. V průběhu webináře je možné s diváky živě diskutovat a odpovídat na jejich dotazy.

Webinář můžete vést sami nebo ve dvou

V den realizace webináře

Po celou dobu pronájmu vám bude k dispozici náš technik, který se postará o technické zajištění přenosu a jeho kvalitu. Nastaví s vámi kamery, osvětlení, vyzkouší zvuk a může v případě potřeby komunikovat s diváky a řešit s nimi jejich případné technické komplikace. 

Zázemí live webináře

Výhody:

  • > Kvalitní a spolehlivé vybavení
  • > Zajištění prodejní a registrační stránky
  • > Technická podpora v průběhu vysílání

Základní sazba jsou 3 000 Kč za hodinu bez DPH. Za přípravu a odvysílání 60 minutového webináře účtujeme 2x základní sazbu – 1 hodina na přípravu, 1 hodina živé vysílání. Případně je možné dohodnout rozsah služeb odpovídající vašim potřebám.

V případě zájmu o pronájem nás kontaktujte na email irma.maric@recruitmentacademy.cz nebo na telefonním čísle +420 773 251 186

]]>
zuzana.bartova@goodcall.eu (Zuzana Bártová) Recruitment Academy Tue, 17 Mar 2020 00:00:00 +0100
Infografika: Oslovování kandidátů online https://www.hrmixer.cz/goodcall/563-infografika-oslovovani-kandidatu https://www.hrmixer.cz/goodcall/563-infografika-oslovovani-kandidatu Infografika: Oslovování kandidátů online

V dnešní době, kdy jsme všichni zahlceni marketingovými sděleními napříč všemi komunikačními kanály, už může být oslovování kandidátů učiněnou vědou. V GoodCallu neustáváme v hledání stále nových cest a způsobů, jak efektivně oslovovat zejména pasivní kandidáty. 

Ale zajímalo nás také, jak k oslovování kandidátů přistupují jinde. Zeptali jsme se téměř stovky talent sourcerů a recruiterů z GoodCallu a dalších společností na jejich zkušenosti. Zajímaly nás kanály, které používají, zda svou komunikaci obohacují o grafické prvky nebo i to, zda si kontrolují míru otevření odeslaných emailů.

Výsledky průzkumu jsme pro vás shrnuli do následující infografiky. 

Infographic_approaching_candidates

]]>
zuzana.bartova@goodcall.eu (Zuzana Bártová) GoodCall Mon, 16 Mar 2020 00:00:00 +0100
6 důvodů, proč potřebujete k náboru ATS https://www.hrmixer.cz/hrtech/561-6-duvodu-proc-potrebujete-k-naboru-ats https://www.hrmixer.cz/hrtech/561-6-duvodu-proc-potrebujete-k-naboru-ats 6 důvodů, proč potřebujete k náboru ATS

Moderní přístup k recruitmentu si žádá i moderní nástroje. Společnosti upouštějí od používání excelových tabulek jako prostředku k řízení náboru a místo toho implementují tak zvané Applican Tracking System (ATS). 

Tyto aplikace pomáhají na jednom místě třídit kandidáty a jejich pohovory, zapojit do náboru manažery, integrovat různé pracovní portály, propojí LinkedIn nebo vlastní kariérní stránky. 

Zde jsou hlavní důvody, kvůli kterým by používání ATS měly zvážit velké i malé společnosti.

1. Vylepšíte Candidate Experience

V současné době platí, že kandidát je na prvním místě. Během výběrového řízení je rychlost jedním z nejzásadnějších faktorů. Nic neodradí kandidáty tak, jako dvoutýdenní čekání na reakci na poslaný životopis nebo proběhlý pohovor. ATS za vás udržuje přehled o probíhajících pohovorech a upozorní vás, kdy je na čase se kandidátům ozvat. 

2. Budete efektivnější

Moderní nábor je velmi komplexní disciplína, která si žádá i komplexní technologie. Špičkové ATS systémy řeší spoustu věcí za vás, ušetří vám čas, bolesti hlav a vy se tak můžete více věnovat kandidátům nebo komunikaci s manažery. Podle vašich náborových potřeb můžete využít (A) různé formy automatizace jako: automatizovaná inzerce, automatický import reakcí, automatické emailové notifikace, automatizace souhlasů se zpracováním osobních údajů (B) hromadné akce jako jsou: hromadné a personifikované emaily směrem ke kandidátům, hromadné sdílení kandidátů na manažery (C) Podporu přímého oslovení kandidátů v podobě efektivního vyhledávání a recyklaci předchozích výběrových řízení nebo integrace s LinkedIn a neposlední v řadě (D) Dashboard, který vám v přehledné podobě zobrazí vše, co máte z pohledu náboru aktuálně na vašem pomyslném stole.

3. Vytvoříte si vlastní pool kandidátů

Pool je jednoduše řečeno vlastní náborová databáze potenciálních kandidátů. Jsou to lidé, kteří se například v předchozí době již hlásili na vámi vypsané pozice. Přímé oslovení kandidátů je jedním z moderních trendů a není nic snazšího než oslovit kandidáta, který již v minulosti o vaši společnost projevil zájem. Máte na co navázat! Správně zvolené ATS vám proces vyhledávání relevantních kandidátů nejenom výrazně usnadní, ale zároveň šetří čas a peníze vynaložené na inzerci.

4. Budete vědět, jak vypadá váš recruitment funnel 

Stačí vám pár kliknutí a zjistíte podrobnosti o průběhu náborových aktivit. Díky pokročilým analytikám budete moct sledovat klíčové metriky a odhalit příležitosti pro vylepšení. Identifikujete silné zdroje kandidátů, jednoduše zjistíte, kolik kandidátů je třeba na obsazení jedné pozice nebo průměrnou délku náborového procesu. 

5. Aktivně zapojíte manažery

Ojedinělou funkcí mezi dostupnými ATS systémy nabízí Datacruit. Do svého ATS implementoval tak zvaný Portál pro manažery. Ten zásadním způsobem usnadňuje komunikaci a spolupráci mezi HR oddělením a manažery. Manažeři získávají přehled o relevantních kandidátech zařazených do výběrového procesu, mohou je jedním kliknutím schválit nebo zamítnout a poskytnout zpětnou vazbu recruitment specialistům. Datacruit řešení je vhodné i pro společnosti s velkou pobočkovou sítí, kde je za nábor odpovědný přímo manažer dané pobočky. 

6. Všechna data budou v bezpečí

Kvalitní ATS systémy pomáhají i s rostoucími požadavky na ochranu osobních dat. Odpovídají zásadám GDPR, kontrolují platnost souhlasů s využíváním osobních dat a usnadňují jejich správu. 

Tyto důvody jsou jen některé z mnoha, které hovoří ve prospěch ATS. Nejsou nástrojem určeným pouze pro velká a specializovaná HR oddělení, ale jejich funkčnost ocení i menší společnosti, které chtějí dělat nábor moderním a efektivním způsobem. 

]]>
zuzana.bartova@goodcall.eu (Zuzana Bártová) HR Tech Mon, 16 Mar 2020 00:00:00 +0100
PODCAST No. 32: Jak se nezbláznit z práce, psychopati a zastaralé školství s koučem Janem Mühlfeitem https://www.hrmixer.cz/podcast/560-podcast-no-32-jak-se-nezblaznit-z-prace-psychopati-a-zastarale-skolstvi-s-koucem-janem-muehlfeitem https://www.hrmixer.cz/podcast/560-podcast-no-32-jak-se-nezblaznit-z-prace-psychopati-a-zastarale-skolstvi-s-koucem-janem-muehlfeitem PODCAST No. 32: Jak se nezbláznit z práce, psychopati a zastaralé školství s koučem Janem Mühlfeitem

Je tu tradičně nový díl Nelidských zdrojů s Josém Kadlecem a Matějem Matolínem. Tentokrát přijal pozvání Jan Mühlfeit, kouč, mentor a bývalý prezident Microsoft Europe. V podcastu uslyšíte: 

  • - jak nevyhořet v práci
  • - jak si vybrat svého šéfa
  • - a proč neřešit své slabé stránky 

Podcast jako vždy najdete také na Spotify.

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Podcast Tue, 10 Mar 2020 00:00:00 +0100
Význam diverzity a inkluze na pracovišti a proč jsou důležité pro váš byznys https://www.hrmixer.cz/navody/559-vyznam-diverzity-a-inkluze-na-pracovisti-a-proc-jsou-dulezite-pro-vas-byznys https://www.hrmixer.cz/navody/559-vyznam-diverzity-a-inkluze-na-pracovisti-a-proc-jsou-dulezite-pro-vas-byznys Význam diverzity a inkluze na pracovišti a proč jsou důležité pro váš byznys

Diverzita a inkluze jsou momentálně jedny z nejvíce zmiňovaných slov v náboru a zájem o jejich význam a aplikaci se zvyšuje. V tomto článku například zjistíte, co znamená diverzifikovaný tým nebo jaký má nábor vliv na diverzitu. Už od začátku je ale třeba být si vědomi, že změna se nestane přes noc. Abyste do vaší firmy přivedli více diverzity a inkluze, bude to vyžadovat čas a snahu, ale každá minuta za to bude stát.‍

Jaký je rozdíl mezi diverzitou a inkluzí?

Když mluvíme o diverzitě, mluvíme o tom, jak se stát více různorodým jako tým. Jde o sloučení rozdílných perspektiv – bez ohledu na to, zda tyto rozdíly pocházejí z náboženství, pohlaví, koníčků nebo kulturního pozadí. A součet všech těchto různých perspektiv je to, co vás posiluje jako společnost.

Inkluzivní jste jako společnost v tom případě, když všichni ve vašem týmu mají pocit, že mohou přivést do práce celé své já, a když nikdo nemusí skrývat žádnou část své identity ze strachu, že by byl za to šikanován. V inkluzivním týmu vzájemné rozdíly oslavujete místo toho, abyste si z nich dělali legraci.

Viceprezidentka inkluzivní strategie pro Netflix, Vernā Myers, pojmy trefně shrnula:

„Diverzita je pozvánka pro všechny na party, zatímco inkluze je, když ti lidé mohou na té stejné party svobodně tančit.“

Proč je důležité stát se diverzifikovanou a inkluzivní společností?

Všichni víme, že věnovat pozornost těmto tématům je jednoduše ta správná věc. Ale pokud jde o stanovení priorit, investice do nabídek s potenciálním finančním výsledkem často dostanou přednost před investováním do firemní kultury.

Zde je několik argumentů, které vám, vašemu týmu nebo vašemu manažerovi ukážou, že trávení času s diverzitou a inkluzí bude tou nejlepší investicí, kterou můžete v dlouhodobém horizontu udělat.

1. Větší přizpůsobivost

Podpora prostředí, které vítá rozdíly, vás jako tým učiní flexibilnějšími. Budete schopnější vypořádat se s rychlými změnami na trhu díky tomu, že máte na palubě mnoho různých perspektiv – proto nebudete riskovat špatná rozhodnutí v důsledku homogenního „skupinového myšlení“.

2. Inovace

Čím flexibilnější, tím inovativnější bude váš tým – což vám zase poskytne konkurenční výhodu. Výzkum zahrnující více než 4 200 společností ukázal, že podniky zaměstnávající více žen častěji přinesou na trh radikální inovace během dvou let. ‍

3. Ušetříte peníze

Díky diverzitě a inkluzi rovněž ušetříte spoustu peněz. Pokud se vaši zaměstnanci cítí, že mohou přivést do práce celé své já, sníží se tím náklady vzniklé v důsledku absence. Přemýšleli jste o tom, kolik stojí najmout nové lidi pokaždé, když někdo odejde, protože se necítí jako doma?

4. Silnější zaměstnavatelská značka

Podporováním rovných příležitostí pro všechny posílíte značku zaměstnavatele, která vám umožní přilákat širší škálu talentů. Všichni už víme, že mileniálové si více cení účelu než výplaty a práce pro moderního zaměstnavatele je toho rozhodně součástí.

5. Zisk nových zákazníků

Lidé se rádi spojují se značkami, se kterými se mohou ztotožnit – stačí se zamyslet nad tím, jak máme tendenci oblíbit si lidi, kteří nám jsou podobní. Pokud diverzifikujete svůj tým, budete se moci spojit s širším publikem, což vám umožní získat více zákazníků.

6. Stanete se příkladem pro jiné společnosti

Praktikováním diverzity a inkluze půjdete příkladem dalším společnostem. Vezměme si například Patagonii, která připravila cestu pro další oděvní podniky za zaměřením na udržitelnou výrobu.

(Pokračování článku: https://www.homerun.co/artofwork/guides/diversity)

Jak se stát inkluzivní a diverzifikovanou firmou?

Teď už rozumíte, proč jsou diverzita a inkluze na pracovištích důležité a výhodné. Kde ale začít? Diverzita vychází z náboru, ale firmy si často neuvědomují, že je ve výběrových procesech nových zaměstnanců ovlivňuje celá řada nevědomých předsudků, zaujetí a zkreslení. Takové nevědomé předsudky vznikají po celý život, jsou způsobené výchovou, vzděláním i prostředím, ve kterém se člověk pohybuje. Tím pádem si naprosto automaticky vytváříme názory na cokoli, včetně lidí kolem sebe. S těmito předsudky pak vcházíme do společností, kde jako HR, personalisté nebo recruiteři nabíráme zaměstnance a očekává se, že budeme dostatečně otevření různým typům talentů.

Pokud chcete do vaší firmy přivést více diverzity, musíte mít jistotu, že vaše náborové procesy diverzitě nebrání. V Recruitment Academy nyní uvádíme nový kurz Diverzita v náboru, vedený Milanem Novákem, majitelem společnosti GoodCall, a psychologem Janem Ženatým. V celodenním kurzu se mj. naučíte, jak si nevědomé předpojetí uvědomit a jak se mu při pohovoru nebo v jiné části náborového procesu vyhnout. V interaktivní části kurzu si na sobě na místě vyzkoušíte, zda se necháváte při rozhodování předsudky ovlivnit a dozvíte se, jak nábor lépe strukturovat, abyste se jakémukoliv předpojetí vyhnuli.

Příští termín kurzu je 26. března 2020. Přihlaste se a dejte diverzitě zelenou. 

2020-02-18 3

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Návody Thu, 05 Mar 2020 00:00:00 +0100
PODCAST No 31: Bonusy pro recruitery. Ano nebo ne? O tom s Jindřichem Krásným, HR Manager ERA https://www.hrmixer.cz/podcast/558-podcast-no-31-bonusy-pro-recruitery-ano-nebo-ne-o-tom-s-jindrichem-krasnym-hr-manager-era https://www.hrmixer.cz/podcast/558-podcast-no-31-bonusy-pro-recruitery-ano-nebo-ne-o-tom-s-jindrichem-krasnym-hr-manager-era PODCAST No 31: Bonusy pro recruitery. Ano nebo ne? O tom s Jindřichem Krásným, HR Manager ERA

Další díl Nelidských zdrojů je tu a s ním také José Kadlec a Matěj Matolín, tentokrát s Jindřichem Krásným, HR manažerem ERA. 

V epizodě uslyšíte: 
- jaké to je dělat nábor ve Škoda Auto
- o tom, jestli by měli mít recruiteři bonusy a jaké
- volat nebo nevolat kandidátům

Díl najdete zde nebo na Spotify. Hezký poslech!

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Podcast Tue, 25 Feb 2020 00:00:00 +0100
Co je osobní branding a jak ho využít pro váš byznys https://www.hrmixer.cz/navody/557-co-je-osobni-branding-a-jak-ho-vyuzit-pro-vas-byznys https://www.hrmixer.cz/navody/557-co-je-osobni-branding-a-jak-ho-vyuzit-pro-vas-byznys Co je osobní branding a jak ho využít pro váš byznys

Pokud jste názoru, že osobní branding je pouze malým benefitem, který může pomoct vašemu podnikání, tak možná o hodně přicházíte. Osobní branding je strategie s širokým potenciálem. Abyste opravdu pochopili proč, je nutné nejdříve upřesnit, co osobní branding je, a poté se podívat na to, jak může váš osobní brand podpořit ten firemní.

Co je osobní branding?

Osobní branding je strategie definování sám sebe, zahrnující odborné znalosti z vašeho oboru, vaše talenty, dovednosti, zkušenosti, to, kým jste a za čím stojíte, a následné komunikování vašeho vlastního autentického příběhu veřejnosti.

Některým lidem se nelíbí myšlenka propojování svého pracovního a osobního života, ale ve skutečnosti to dnešní publikum vyžaduje. Pokud by lidi zajímalo pouze to, jaký jste podnikatel, pak by jim stačil krátký profil na webových stránkách vaší společnosti.

Ale lidé chtějí vědět více o vás samotných než o vašem podnikání. Chtějí vědět, jací jste, co vás odlišuje od ostatních odborníků ve vašem oboru, a jaké jsou vaše zájmy.

Budování vašeho brandu není jednorázová věc. Není to aktivita, které se můžete věnovat 6 měsíců a pak ji považovat za ukončenou. Jedná se o neustálý proces rozvoje a udržování vaší značky prostřednictvím sociálních médií, obsahového marketingu, veřejného projevu a dalších taktik. Stručně řečeno, je to běh na dlouhou trať.

A teď se pojďme podívat na to, jak může osobní značka ovlivnit i vaši firmu.

Jak může osobní brand pomoct budovat vaši firmu

Víme, že každou firmu tvoří lidi, kteří v ní pracují, společně ji budují a posilují její brand. Co ale v dnešní době publikum zajímá ještě více než samotná firma jsou tzv. „scény ze zákulisí“ – a to především ty týkající se CEO a dalších vedoucích pracovníků.

A to, co o nich publikum zjistí, může ve finále být rozhodujícím faktorem mezi vytvořením důvěry ke značce a uzavřením spolupráce nebo poohlédnutím se po jiné firmě.

Co chtějí lidé ve vaší osobní značce vidět? Touží vědět, jací jste – váš smysl pro humor, vaše zájmy, vaše myšlenky. Důraz bude samozřejmě kladen na vaše podnikání a obor, ale sdílením některých osobních detailů a zkušeností dodáte obsahu určitou lidskou stránku, díky které se s vámi může publikum ztotožnit. V krátkosti, čím více uvidí ostatní vaši osobní stránku, tím je větší pravděpodobnost, že projeví o vaši firmu zájem a začnou vám důvěřovat.

Proto má osobní značka potenciál ovlivnit bottom line vaší firmy.

(Pokračování článku: https://www.business2community.com/branding/what-is-personal-branding-and-how-to-use-it-for-your-business-02281316)

Jak ale můžete vytvořit osobní brand, který efektivně vytvoří spojení s vaší cílovou skupinou a získá výsledky pro vaši firmu?

V Recruitment Academy právě uvádíme nový kurz Budování vašeho osobního brandu vedený experty Josefem Kadlecem, zakladatelem GoodCall a Recruitment Academy, a Janem Mühlfeitem, bývalým prezidentem Microsoft Europe. Jan a José vám ukáží praktické postupy, jak vydefinovat svůj osobní brand a jak ho aktivovat skrze sociální sítě, tvorbu obsahu a další nástroje. Oba popisované techniky praktikují na denní bázi. Kurz nepomůže pouze jednotlivcům, ale také společnostem, které potřebují využít osobní brand svých zaměstnanců k budování firemních cílů jako prodej, recruitment nebo budování značky zaměstnavatele.

Neváhejte a přijďte na první termín kurzu 12. 3. 2020 od 9:00.

FIANL PROMO1

 

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Návody Mon, 24 Feb 2020 00:00:00 +0100
PODCAST No 30: Zlepšování náborových metrik a osobní branding pro HRisty s Recruiterkou roku 2019, Petrou Nulíčkovou z Alza.cz https://www.hrmixer.cz/podcast/556-podcast-no-30-zlepsovani-naborovych-metrik-a-osobni-branding-pro-hristy-s-recruiterkou-roku-2019-petrou-nulickovou-z-alza-cz https://www.hrmixer.cz/podcast/556-podcast-no-30-zlepsovani-naborovych-metrik-a-osobni-branding-pro-hristy-s-recruiterkou-roku-2019-petrou-nulickovou-z-alza-cz PODCAST No 30: Zlepšování náborových metrik a osobní branding pro HRisty s Recruiterkou roku 2019, Petrou Nulíčkovou z Alza.cz

Vážení posluchači! Další epizoda je tady a s ní jako vždy José Kadlec a Matěj Matolín. Tentokrát přijala pozvání Petra Nulíčková a probrat jsme toho stihli opravdu hodně – například:

- jak nabírá zaměstnance největší e-shop Alza.cz

- tipy na osobní branding pro recruitery

- jak vytvořit fungující vztah s hiring manažery

Podcast si můžete poslechnout jako vždy zde nebo na Spotify:

POZOR! Pokud vás zajímá téma osobního brandingu, možná vás zaujme náš nový kurz: Budování vašeho osobního brandu pod vedením Josefa Kadlece a Jana Mühlfeita. První termín již 12. března!

FIANL PROMO1

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Podcast Wed, 12 Feb 2020 00:00:00 +0100