Informace z moderního recruitmentu a talent sourcingu - HRMixer.cz - HRMixer.cz https://www.hrmixer.cz Tue, 18 Jun 2019 08:45:45 +0200 Joomla! - Open Source Content Management cs-cz Podcast No 16: Jak ovlivní technologie rozpoznávání řeči recruitment s Oscarem Magerem (anglicky) https://www.hrmixer.cz/podcast/512-podcast-no-16-jak-ovlivni-technologie-rozpoznavani-reci-recruitment-s-oscarem-magerem-anglicky https://www.hrmixer.cz/podcast/512-podcast-no-16-jak-ovlivni-technologie-rozpoznavani-reci-recruitment-s-oscarem-magerem-anglicky Podcast No 16: Jak ovlivní technologie rozpoznávání řeči recruitment s Oscarem Magerem (anglicky)

 

Oscar Mager je prvním hostem podcastu Nelidské zdroje, který nemluví česky :) Proto je 16. díl v angličtině.

Dozvíte se v něm:

  • • Význam technologie rozpoznávání hlasu a obrazu v náboru zaměstnanců
  • • Ochrana soukromí v progresivním světě vývoje nových technologií
  • • Proč zrovna v Holandsku vzniká tolik HR startupů

Celý díl si můžete pustit zde:

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Podcast Mon, 17 Jun 2019 00:00:00 +0200
Pozvánka na webinář: Legální hacky obcházení VŠECH limitů neplaceného LinkedInu https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/511-pozvanka-na-webinar-legalni-hacky-obchazeni-vsech-limitu-neplaceneho-linkedinu https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/511-pozvanka-na-webinar-legalni-hacky-obchazeni-vsech-limitu-neplaceneho-linkedinu Pozvánka na webinář: Legální hacky obcházení VŠECH limitů neplaceného LinkedInu

27. června 2019 se uskuteční zcela nový webinář vedený José Kadlecem na téma, jak obejít všechny omezení neplaceného LinkedIn účtu pomocí "legálních hacků". Díky těmto trikům se naučíte aktivně používat LinkedIn bez nutnosti pořizovat si placený účet, čímž ušetříte jednotky tisíc korun měsíčně, které byste jinak za placený účet utratili. Díky tomuto webináři můžete ušetřit až 90% vašeho času práce na LinkedInu pomocí automatizace repetitivních úkolů a rapidně zvýšit vaši výkonnost práce.

Praktické informace

Kdy: 27. června 2019 v 15:00

Cena: 690 Kč bez DPH

Bonus k registraci: Zdarma kniha People as Merchandise v PDF

Obsah webináře

Kdo z vás používá LinkedIn už nějakou dobu, tak ví, že v něm dochází k mnoha omezením - ať už je to ten tzv. Commercial Use Limit, omezení počtu zobrazených výsledků, vyhledávací filtry, které jsou k dispozici pouze v placené verzi LinkedInu nebo nejnovější limit počtu použitých operátorů OR v jednom vyhledávacím poli. V tomto webináři vám ukážu nejen to, jak VŠECHNY tyto limity obejít, ale také další "vychytávky", o kterých jste možná ani netušili.

- Jak obejít všechny limity základního neplaceného LinkedIn účtu

- Jak obejít limity placeného LinkedInu (ano, to že platíte LinkedInu neznamená, že můžete dělat úplně všechno)

- Jak bezplatně používat některé filtry z placeného LinkedIn účtu - např. hledání podle PSČ + radiusu

- Jak rozeslat hromadnou zprávu klidně 1000 vybraným kontaktům a i lidem, se kterými spojeni nejste

- Jak stáhnout e-mailové adresy všech vašich LinkedIn spojení

- Jak hromadně rozesílat personifikované LinkedIn pozvánky na autopilota

- Jak získat na každý váš LinkedIn příspěvek minimálně 100 "lajků" a to vždy.

Všechny techniky budou prezentovány prakticky, aby je pochopil úplně každý a každý je mohl implementovat okamžitě do své praxe na LinkedInu. 

Registrovat se můžete zde: webinar.recruitmentacademy.cz/LegalniHackyLinkedin

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Recruitment Academy Mon, 10 Jun 2019 00:00:00 +0200
Podcast No 15: Nábor zaměstnanců nejen do Temelína s Martinem Mácou z ČEZ https://www.hrmixer.cz/podcast/510-podcast-no-15-nabor-zamestnancu-nejen-do-temelina-s-martinem-macou-z-cez https://www.hrmixer.cz/podcast/510-podcast-no-15-nabor-zamestnancu-nejen-do-temelina-s-martinem-macou-z-cez Podcast No 15: Nábor zaměstnanců nejen do Temelína s Martinem Mácou z ČEZ

Martin Máca, šéf strategického náboru ve skupině ČEZ, je hostem dalšího dílu Nelidských zdrojů.

V podcastu se dozvíte:

• nábor na tězce obsaditelné pozice pomocí ambasadorů

• proč si ČEZ nevytvoří svůj "učňák", ze kterého by mohl čerpat zaměstnance

• jak se nabírají zaměstnanci na unikátní pozice do Temelína

Celý díl si můžete poslechnout zde:

Podcast najdete také na Spotify.

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Podcast Thu, 06 Jun 2019 00:00:00 +0200
Jak na náborovou kampaň v menším městě - s Míšou Veselou a Davidem Havelcem https://www.hrmixer.cz/rozhovory/509-jak-na-naborovou-kampan-v-mensim-meste-s-misou-veselou-a-davidem-havelcem https://www.hrmixer.cz/rozhovory/509-jak-na-naborovou-kampan-v-mensim-meste-s-misou-veselou-a-davidem-havelcem Jak na náborovou kampaň v menším městě - s Míšou Veselou a Davidem Havelcem

Nízká nezaměstnanost na českém pracovním trhu vytvářela v loňském roce těžší podmínky pro nábor zaměstnanců, a to i v menších městech, jako je například Písek. Avšak firma Faurecia, jeden z největších automotive výrobců na světě, se této výzvy nezalekla. Naopak to vypadá, že překonávání této překážky jim ještě dopomohlo dovést jejich první větší kampaň k úspěchu, za který byli oceněni 3. místem na Recruitment Academy Awards 2018. O vytváření kampaně a jejich překvapení z výhry si s námi přijeli popovídat Míša Veselá a David Havelec pracující na závodě Faurecie v Písku.

Míša ve Faurecii pracuje na pozici HR Specialistka, zatímco David má na starost nábor zaměstnanců a externí komunikaci. Jelikož se oba na vytváření náborové kampaně podíleli, vysvětlili nám v rozhovoru, které prostředky využívali ke zvýšení povědomí o Faurecii a jejich náboru tak, aby zasáhli co největší podíl obyvatelstva v Písku.

A detaily jejich úspěchu? Ty už si přečtete níže v rozhovoru.

Proč jste se přihlásili do RA Awards?

David: V loňském roce jsme poprvé spustili větší marketingovou kampaň, která měla za cíl nabrat větší počet montážních dělníků do jednoho z našich závodů. A protože to bylo úplně poprvé, co Faurecia takovou aktivitu udělala, a čirou náhodou jsme na Facebooku narazili na Recruitment Academy Awards, tak nám přišlo fajn zkusit se tam přihlásit, protože jsme chtěli zároveň vidět i nějaké porovnání toho, jak to dělá konkurence a jak to děláme my. A úplně teda popravdě musím říct, že jsme nečekali v nějaký větší úspěch a to ocenění pro nás bylo vcelku překvapivé.

Jak probíhala příprava kampaně?

Míša: Takže příprava začala v srpnu roku 2018. Nejdříve jsme si museli sebrat spoustu informací a pracovali jsme jak s externími firmami, tak i s interními lidmi. Všechno se muselo schválit napříč finančním controllingem a s plan manažerem a všechno jsme dělali ve spolupráci s HR Country, což je tady David, a taky s HR manažerkou. Dále jsme museli spolupracovat s externími firmami jako třeba s agenturami nebo kiny, protože jsme měli vlastně i reklamní spoty v kině, a třeba i s plaveckým bazénem, kam jsme umístili reklamní desky.

Je něco, na co jste se chtěli v kampani více zaměřit?

David: Určitě ano, my vlastně jako firma si všímáme toho, jak kampaň dělá konkurence, a vidíme, že častokrát se snaží hasit požár na všech místech, kde je to možné, ale nedrží jednotnou linku té komunikační kampaně. To znamená, že se prezentují v podstatě jako X různých firem. A nám přišlo asi nejdůležitější to, aby vlastně ty barvy nebo ten text, ten claim, aby zazníval všude stejně, aby ty lidi si to vlastně vzájemně pospojovali, aby když uslyší v rádiu: "Teď je čas na lepší práci“, tak si to spojili s Faurecií. Takže ta jednotnost té kampaně pro nás byla poměrně důležitá a hodně nám s tím pomohla agentura MAJAK Agency, která vlastně všechny ty claimy vymyslela.

Plánujete do budoucna na kampaň navázat?

Míša: Určitě, naše reklamní kampaň stále na hodně místech běží, můžete ji třeba ještě zahlédnout na plaveckých stadionech nebo vás můžou oslovit promotéři ve městě s letáčky a s reklamními předměty. Potom určitě plánujeme rozšířit reklamní kampaň, přemýšleli jsme i třeba o rozesílání SMS potenciálním zaměstnancům, potom také třeba polep autobusů a ještě třeba rozšířit tu přímou kampaň a více oslovovat ty lidi, protože osobní oslovování lidí dělá hodně, když se s těmi lidmi přijde do styku. A rozhodně pro příště bychom lépe tuhle kampaň komunikovali s vedlejším závodem Faurecie v Písku. Mohly by se tak i třeba lépe rozložit náklady na tuto kampaň.

Co byste vzkázali zájemcům o účast v RA Awards 2019?

David: Tak za nás to byla určitě fajn možnost, jak porovnat ty naše komunikační kanály s konkurencí, takže v tom to bylo určitě fajn. Zároveň ten večer toho vyhlašování byla poměrně dobrá party, takže to taky můžeme doporučit. A člověk se potká se spoustou lidí, kteří vlastně řeší úplně stejné problémy v různých koutech republiky, v různých odvětvích. Takže za nás určitě bych doporučil účast.

Míša: Takže pojďte do výzvy i vy.

Rozhovor s Míšou a Davidem si můžete pustit i v následujícím videu:

Pokud máte zájem se o RA Awards dozvědět více a případně se se svojí firmou zúčastnit, najdete všechny informace zde: www.raawards.cz

RAA 2018 56

Výherci v kategorii Náborová kampaň roku na RA Awards 2018

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Rozhovory a videa Mon, 03 Jun 2019 00:00:00 +0200
Hodnocení kurzu Recruitment Academy Certified Sourcer® https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/508-hodnoceni-kurzu-recruitment-academy-certified-sourcer https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/508-hodnoceni-kurzu-recruitment-academy-certified-sourcer Hodnocení kurzu Recruitment Academy Certified Sourcer®

 

Kurzem Recruitment Academy Certified Sourcer® (RACS) prošlo již stovky účastníků na cestě za lepším porozuměním moderních trendů a metod v recruitmentu a talent sourcingu. Dvoudenní kurz vedený lektory José Kadlecem a Milanem Novákem zavítal již kromě Česka i do několika zahraničních destinací a do dalších se chystá. Jsou to např. Litva, Lotyšsko, Rumunsko, Polsko, Estonsko, Rusko a brzy možná poprvé i Kosovo nebo Bosna a Hercegovina.

Cíl kurzu

Milan a José stáli u zrodu GoodCallu – personální agentury, která během 5 let vzrostla z 0 zaměstnanců na 140+ a rozšířila se o 7 poboček, a Recruitment Academy – firmy vzdělávající jednotlivce a společnosti v oblasti recruitmentu. Svá tajemství úspěchu si nenechávají pro sebe, naopak je sdílí s veřejností právě skrz kurzy a další kanály. Cílem těchto firem totiž není vydělat co nejvíce peněz a stát se nejlepšími široko daleko, ale vytvořit standard pro recruitery ve střední a východní Evropě a konstantně pomáhat firmám zvedat laťku v recruitmentu. I kurz RACS® je součástí tohoto hnutí. Každý účastník odchází s novými informacemi a v rámci svojí firmy může nově naučené praktiky aplikovat a tím vylepšit svůj firemní náborový proces.

O lektorech

Milan více než 10 let budoval a vedl největší náborovou organizaci v CEE regionu, má tedy nejlepší předpoklady pro uvedení účastníků do historie recruitmentu a provést je jednotlivými aspekty celého procesu s ohledem na vývoj a moderní trendy. Josého část kurzu je zaměřená na praktiky sourcingu a aplikování moderních technik přímo v praxi. José je autorem převratné knihy o náboru People as Merchandise a jako první v regionu CEE získal certifikaci Profesionální recruiter od LinkedInu. Všechny praktiky a teorie, které tito dva lektoři na kurzu učí, jsou úspěšně vyzkoušené v praxi, čehož je důkazem GoodCall, který ročně obsadí více než 600 pozic.

Své vědomosti sdílí José a Milan i na blogu HRMixer a oba také často vystupují na prestižních HR konferencích v ČR i v zahraničí jako např. Sourcing Summit (Německo, Estonsko, Holandsko, Kanada, Velká Británie), HIREconf (New York) a HR API (Rusko).

Kuznetsov083

Hodnocení od účastníků

Po dubnovém školení v Litvě ve Vilniusu dokonce účastníci sdíleli své dojmy z kurzu na LinkedInu a k velkému potěšení lektorů byly všechny velmi pozitivní.

Untitled design

 

Untitled design 1

Závěrem

Nejbližší termín kurzu v zahraničí je 4. - 5. června v Tallinnu, Estonsku, zatímco jediný další naplánovaný termín v ČR je 30. – 31. července v Praze. Jiných kurzů však v Recruitment Academy není nikdy nazbyt, v Praze jich téměř každý týden několik proběhne. Seznam všech kurzů s detaily a možností registrace je k nalezení na stránkách Recruitment Academy.

 

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Recruitment Academy Tue, 28 May 2019 00:00:00 +0200
Zahájení 5. ročníku Recruitment Academy Awards https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/506-zahajeni-noveho-rocniku-recruitment-academy-awards-2019 https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/506-zahajeni-noveho-rocniku-recruitment-academy-awards-2019 Zahájení 5. ročníku Recruitment Academy Awards

Brány 5. ročníku Recruitment Academy Awards, soutěže pro firmy, které mění český HR marketing, se nyní oficiálně otevřely. Po čtyřech ročnících plných skvělých momentů a s potěšující velkou účastí přes malé místní firmy až po nadnárodní korporáty přichází letošní jubilejní ročník, který s sebou přinese i několik změn a doufá zopakovat úspěch těch minulých.

Kategorie

V RA Awards 2019 se bude letos nově soutěžit hned v 6 kategoriích, a to:

  1. Pracovní inzerát roku
  2. Náborová kampaň roku
  3. Kariérní stránky roku
  4. Kariérní video roku
  5. Recruiter roku
  6. Referral program roku

Na výběru vítězů se bude podílet 26 předních osobností českého HR marketingu společně se zástupci vítězných firem z minulých let. Vítězové jednotlivých kategorií budou vyhlášeni na galavečeru, který se uskuteční v listopadu v Praze.

Jak se hlasuje o vítězích?

Po skončení termínu přihlášek na konci srpna vybere komise RA Awards 3 až 5 doporučených finalistů v každé kategorii. Následně o vítězích jednotlivě hlasuje celá komise a to ze všech přijatých přihlášek, ne jen z těch doporučených. V případě kategorie Recruiter roku obdrží doporučení finalisté dotazník, z nichž je vybráno pět nejlepších uchazečů, kteří nakonec projdou individuálním pohovorem s komisí.

Hodnocení vítězů je založené na jednotlivých kritériích lišících se pro každou kategorii. Jsou jimi např. kreativita, efektivita, přehlednost.

Vítězů nebude pomálu

Výjimkou v hlasování je kategorie Kariérní video roku, ve které se letos bude poprvé vybírat vítěz i podle veřejného online hlasování. V této kategorii navíc komise vybírá vítěze zvlášť pro malé a velké firmy, stejně jako u kategorie Kariérní stránky roku. Na konci večera mohou tedy v této kategorii odcházet hned 3 firmy s vítězoslavným výrazem na obličeji.

Co se ještě změnilo?

Další prvně uvedenou novinkou RA Awards v roce 2019 je nová kategorie Referral program roku , kde se bude hodnotit nejlepší program na doporučování zaměstnanců. Hlavními kritérii pro hodnocení jsou výkon, kvalita a kreativita. Poprvé si také na našich stránkách můžete prohlédnout všech 26 odborných porotců a v detailu si také přečtete naši metodologii výběru vítězů u všech kategorií. Jo, a taky máme nové webovky J

Jak probíhá registrace?

Každá společnost se může přihlásit do libovolného počtu kategorií. Přílohy či poznámky nutné pro registraci se u každé kategorie liší, může se jednat např. o důvod k přihlášení, výsledky programu, vizuální ukázky kampaní a tak dále.

Registrace jsou nyní spuštěny s posledním možným termínem přihlášek 31. 8. 2019. Účastníci budou mít zdarma vstup na galavečer, který proběhne 21. listopadu 2019 v Praze v divadle La Fabrika.

Na závěr

Pokud se ve vás nyní vzbudil zájem o RA Awards, můžete si více o procesu a registraci přečíst na oficiálním webu: www.raawards.cz

A pokud si ještě nejste úplně jistí, že je to něco pro vás, můžete se podívat na video s loňskými finalisty v kategorii Náborová kampaň roku – společností Faurecia, a poslechnout si, jaké měli z cen dojmy a jejich překvapení z výhry.

Sledujte také naše sociální média, kde se každý týden objeví nový rozhovor s finalisty z loňského roku a přesvědčte se sami, že přihlásit se může každý: Facebook, LinkedIn, Instagram.

Těšíme se na vaše přihlášky a spoustu inspirace, kterou tento ročník určitě přinese.

S jakýmikoliv dotazy se můžete obrátit na denisa.valentova@recruitmentacademy.cz.

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Recruitment Academy Tue, 21 May 2019 00:00:00 +0200
Podcast No 14: Nábor v prostředí státní správy a v advokacii s Robertem Pelikánem, ex-ministrem spravedlnosti https://www.hrmixer.cz/podcast/507-podcast-no-14-nabor-v-prostredi-statni-spravy-a-v-advokacii-s-robertem-pelikanem-ex-ministrem-spravedlnosti https://www.hrmixer.cz/podcast/507-podcast-no-14-nabor-v-prostredi-statni-spravy-a-v-advokacii-s-robertem-pelikanem-ex-ministrem-spravedlnosti Podcast No 14: Nábor v prostředí státní správy a v advokacii s Robertem Pelikánem, ex-ministrem spravedlnosti

Do 14. dílu podcastu si José a Matěj pozvali Roberta Pelikána - ex-ministra spravedlnosti. 

Tématem bylo například: Recruitment a způsob práce ve státní sféře, nábor zaměstnanců pro advokátní kanceláře, otázka, zda nahradí právníky strojové učení a proč se na ministerstvech nosí pantofle, i když nejste "ajťák". 

  • Celý díl si můžete poslechnout zde:
]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Podcast Tue, 21 May 2019 00:00:00 +0200
Náborová kampaň, která spojila celou firmu, s Adamem Poláškem https://www.hrmixer.cz/rozhovory/501-naborova-kampan-ktera-spojila-celou-firmu-s-adamem-polaskem https://www.hrmixer.cz/rozhovory/501-naborova-kampan-ktera-spojila-celou-firmu-s-adamem-polaskem Náborová kampaň, která spojila celou firmu, s Adamem Poláškem

 

Adam Polášek byl k nám do Recruitment Academy vyslán jako zástupce firmy innogy Česká republika, aby s námi udělal rozhovor o jejich kampani, která získala 2. místo v kategorii Náborová kampaň roku na RA Awards 2018. Adam pracuje na pozici Employer Branding Manager, měl tedy na kampani vlastní velký podíl a sám byl překvapený z toho, jaký měla kampaň na firmu pozitivní dopad.

Celá náborová kampaň innogy se nesla pod konceptem „Nehledáme zaměstnance“, což byl strategický způsob, jak se odlišit od ostatních firem. Jak Adam prozradil v rozhovoru, do kampaně se zapojila celá firma a vznikla unikátní spolupráce mezi všemi odděleními. Právě důsledkem této spolupráce vznikl také slogan: „Nejsme zaměstnanci, jsme srdcaři“, na který jsou v innogy náležitě hrdí. Celá kampaň je propojována hashtagem #innogystyl, který slouží ke sdílení na sociálních médiích primárně za účelem přenášení firemní kultury.

Níže v rozhovoru se dále dočtete, proč se innogy do RA Awards přihlásili, co by Adam zpětně na kampani změnil a také, jaké jsou podle něj nyní největší výzvy v recruitmentu.

Proč jste se přihlásili do RA Awards?

Do této soutěže jsme se rozhodli přihlásit, protože je vlastně jediná v České republice, aspoň co jsme si zjišťovali. To znamená, že nám to přišlo atraktivní a akorát se to tak sešlo, protože my jsme zrovna vykopávali naší „employer brandovou“ kampaň a samozřejmě to na nás vyskakovalo různě na sociálních sítích a na LinkedInu, tak jsme si řekli, proč to nezkusit.

Co bys na vaší kampani vyzdvihl?

Určitě to byla spolupráce napříč týmem innogy, protože nám do toho zasahovalo více lidí a my jsme se potkávali od kolegů ze zákaznických služeb přes senior specialisty, manažery, takže jsme to vzali přes celou strukturu společnosti, což bylo na tom nejzajímavější.

A potom, ale to je moje srdcovka, jsme vymysleli headline: „Nejsme zaměstnanci, jsme srdcaři.“ Ono to k tomu našemu oboru energetiky patří a i tím, jak jsme prošli celou společnost skrz na skrz, můžeme zodpovědně říct, že opravdu ty srdcaře máme a o ty plynové trubky se nám starají ti správní lidi, což je super.

Je naopak něco, co bys změnil?

Jasan, když se podíváme půl roku zpátky, udělali bychom to možná jednodušeji. I v rámci interních procesů teď už víme, že kdybychom dělali druhou kampaň, tak na co si dát víc pozor, případně jaké dodavatele nebo jakou techniku použít a tak dále. My jsme tuto kampaň opravdu vzali jako první počáteční projekt, na kterém jsme se hodně naučili a ty zkušenosti rozhodně budeme zhodnocovat i do dalších let.

Jaké jsou podle tebe nyní výzvy v recruitmentu?

Osobně to vnímám tak, že do náboru zaměstnanců se čím dál tím víc budou zapojovat jednotliví manažeři oddělení, kam se nabírá, a musím říct, že edukovat tyto lidi v rámci nějakého HR minima je někdy hrozně složité, protože tomu nerozumí a proto si myslím, že bude zásadní u těchto manažerů investovat do vysvětlování a komunikace. A k tomu se nabalují další věci - personalizovaný marketing, odbourávání jednotlivých klišé, které se v tom HR světě používají, lokální sourcing a tak dále.

Máš nějaký vzkaz pro ty, kteří mají zájem se zúčastnit RA Awards 2019?

Jděte do toho, nic Vás to nestojí, maximálně strávíte 20 minut u přihlášky. A určitě se běžte podívat na to vyhlášení, protože tam se můžete potkat se zajímavými lidmi a dozvíte se o projektech, o kterých byste se jinak dozvědět nemohli. Mě samotného překvapilo, kolik super kampaní a videí natočili ostatní menší a středně velké firmy. Takže jedině hodnotím kladně a za mě pozitivní zkušenost, už jen kvůli tomuhle jděte do toho.

Video rozhovor s Adamem si můžete pustit zde:

 

Pokud máte zájem se se svojí firmou zúčastnit letošního ročníku RA Awards, můžete si vše o registraci a průběhu soutěže přečíst zde.

RAA 2018 56

Všichni výherci v kategorii Náborová kampaň roku (innogy 4. a 5. zprava)

 

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Rozhovory a videa Thu, 09 May 2019 00:00:00 +0200
Kurzy Jana Mühlfeita v Recruitment Academy https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/504-kurzy-jana-muehlfeita-v-recruitment-academy https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/504-kurzy-jana-muehlfeita-v-recruitment-academy Kurzy Jana Mühlfeita v Recruitment Academy

 

Během jeho zdejšího působení se Jan Mühlfeit stal již nedílnou součástí Recruitment Academy, a to nejen díky svým populárním kurzům, ale také svojí činností jakožto Předseda akademické rady RA. 

Jan má za sebou více než 20 let v Microsoftu, kde se dopracoval na pozici viceprezidenta pro Evropu, Střední Východ a Afriku a následně na pozici Chairman Europe. Během těchto let načerpal unikátní zkušenosti a znalosti, které nyní využívá ve své roli mentora s cílem rozvoje lidského potenciálu. Právě v této oblasti koučuje vrcholové manažery, sportovce a umělce z celého světa.

Svoje slavné kurzy přinesl i do Recruitment Academy, kde jsou dostupné firmám i jednotlivcům.

1. Odemykání lidského potenciálu

Jan Mühlfeit věří, že jedinci, organizace i státy mají obrovský lidský potenciál, který však málokdy plně odemknou. Cílem tohoto kurzu je naučit se soustředit na své silné stránky a najít na nich založenou osobní výjimečnost. Účastníci projdou teoretickou částí, kde se dozví např. o pozitivní psychologii, fungování mozku a emocí, konceptu štěstí a následně praktickou částí, kde se naučí používat cvičení, které budou v každodenním životě využívat k uvědomění svých silných stránek.

Příští volné termíny na tento kurz: 13.5., 29.5., 6.6. a 18.7.

Více informací najdete zde.

2. Odemykání týmového potenciálu

Na kurzu Odemykání týmového potenciálu získají účastníci znalosti cenné pro koordinaci růstu podnikání, vytváření synergie v týmech a schopnost inspirovat skrz pozitivní vedení. Kurz má teoretickou a praktickou část s cílem poznat nejen své silné stránky, ale hlavně individuální a kolektivní silné stránky týmů, uvědomění si síly týmů vybudovaných na silných stránkách a přiblížení se optimálnímu výkonu.

Příští volné termíny na tento kurz: 14.5. a 4.6.

Více informací najdete zde.

3. Optimální výkon aneb co dělají šampioni jinak

Ke kurzu Optimální výkon si Jan přizval olympijského vítěze Davida Svobodu. Oba přednášející předávají na základě svých osobních zkušeností znalosti, jak uspět aneb jak podat optimální výkon v globálním měřítku i ve velmi těžkých podmínkách. Dále se účastníci například dozví, jak kontrolovat svou mysl, jak pracovat se svým podvědomím a další techniky, které umožní setrvat ve stavu flow a dosáhnout optimálního výkonu dlouhodobě.

Příští volné termíny na tento kurz: 15.5., 17.7 a 12.8.

Více informací najdete zde.

1200x900 svoboda

David Svoboda (vlevo) a Jan Mühlfeit 

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Recruitment Academy Tue, 07 May 2019 00:00:00 +0200
Podcast No 13: Jak příběhem nalákat ty nejlepší kandidáty s Lucií Tvarůžkovou (ex-CEO Zonky) https://www.hrmixer.cz/podcast/505-podcast-no-13-jak-pribehem-nalakat-ty-nejlepsi-kandidaty-s-lucii-tvaruzkovou-ex-ceo-zonky https://www.hrmixer.cz/podcast/505-podcast-no-13-jak-pribehem-nalakat-ty-nejlepsi-kandidaty-s-lucii-tvaruzkovou-ex-ceo-zonky Podcast No 13: Jak příběhem nalákat ty nejlepší kandidáty s Lucií Tvarůžkovou (ex-CEO Zonky)

 

José Kadlec a Matěj Matolín si do 13. dílu podcastu Nelidské zdroje pozvali Lucii Tvarůžkovou, bývalou novinářku, zakladatelku a ex-CEO Zonky, momentálně pracující v Single Case. Popovídali si o jejích podnikatelských zkušenostech, obzvláště o budování týmu, nabírání lidí a managementu.

V rozhovoru se dozvíte:

- jak náborovat lidi na nádraží nebo v taxíku

- jak lákat nové zaměstnance příběhem

- jak je někdy šetrně vyhodit

- a zrození nového progresivního oboru legaltech

Celý podcast si můžete poslechnout zde:

]]>
katerina.bedrnova@goodcall.eu (Kateřina Bedrnová) Podcast Tue, 07 May 2019 00:00:00 +0200